بایدها‌و‌نبایدها در فرهنگ‌سیاسی ایران
علیرضا بهشتی (روزنامه نگار )
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- اقتصاد

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- فرهنگ و هنر
۷- ورزش
۸- صفحه آخر

2440
جهت اشتراک در روزنامه همدلی ایمیل خود را ثبت فرمائید


به مناسبت عيد سعيد غدير خم برگزار شد

اولين دوره مسابقات تيراندازي اهداف پروازي استان فارس

اولين دوره مسابقات تيراندازي اهداف پروازي استان فارس به مناسبت عيد سعيد غدير خم در تاريخ ششم و هفتم مرداد ماه در ميدان تير اهداف پروازي نيروي دريايي سپاه پاسداران (باشگاه نصر ندسا ) برگزار شد.
اين دوره از مسابقات كه با حضور بيش از نود نفر تيرانداز و در قالب هفده تيم از شهرستانهاي مختلف استان فارس و استانهاي همجوار برگزار شد تيراندازان طي دو روز به صورت يك پنجم فرم به رقابت پرداختند و در پايان نفرات برگزيده به فينال راه يافته
و در يك فينال مهيج با هم به رقابت پرداختند.
نفرات راه يافته به فينال آقايان: 
محسن زيد آبادي نژاد سيرجان 22
مصيب قاسمي لامرد 22
نعمت ميراحمدي مرودشت 22
عبدالعلي ستوده خو ماه شهر 20
داوود نوروزي قير و كارزين 20
احسان عواطفي مرودشت 20
محمد يادسار كازرون 20
مسعود آبادي ماه شهر 20
در پايان محمد يادسار از كازرون مقام اول و آقاي نعمت ميراحمدي از مرودشت و محسن زيد آبادي نژاد از سيرجان در رتبه سوم به مقامهاي برتر دست يافتند.
در گروه بانوان نيز خانم ملوك اسلامي از اقليد مقام اول ، خانم زهرا نوشادي از شيراز مقام دوم و خانم زهرا طهماسبي از فيروزآباد به مقام سوم دست يافتند.
در رده بندي تيمي نيز تيم كازرون مقام اول ، تيم كوهپايه مرودشت مقام دوم و تيم قيرو كارزين ب مقام سوم را به دست آوردند.
در مراسم اختتاميه كه با حضور مسعود مهديزاده سرپرست هيئت تيراندازي استان فارس و مسئولين مركز تخصصي نصر ندسا برگزار شد جوايز نفرات برگزيده اهدا شد و مهديزاده خبر از آغاز ثبت نام جهت ليگ اهداف پروازي تان در يكماه آينده  و
برگزاري منظم ليگ اهداف پروازي داد و از انسجام و همدلي اعضاي هيئت تيراندازي فارس و كميته برگزاري و مسئولين نيروي دريايي سپاه جهت برگزاري منظم مسابقات با وجود بارندگي و شرايط جوي خاص تشكر نمود.
همچنين ناوسالار يكم پاسدار علي قلعه نويي طي سخناني از همكاري هيات تيراندازي و مركز تخصصي ندسا جهت توسعه و پيشرفت ورزش تيراندازي و بخصوص اهداف پروازي در آينده گفتند.