بایدها‌و‌نبایدها در فرهنگ‌سیاسی ایران
علیرضا بهشتی (روزنامه نگار )
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- اقتصاد

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- فرهنگ و هنر
۷- ورزش
۸- صفحه آخر

2440
جهت اشتراک در روزنامه همدلی ایمیل خود را ثبت فرمائید


تولید پیچ های جذبی فک در شیراز برای اولین بار در کشور

حجت الاسلام والمسلمین سید عباس موسوی در حاشیه بازدید از بزرگ ترین کارخانه تولید ایمپلنت های ارتوپدی در کشور و خاورمیانه بیان کرد: شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر فارس اولین شرکت دانش بنیان در کشور می باشد که از محل موقوفات سرمایه گذاری و شروع بکار کرده است.
این مقام مسئول با بیان اینکه افتتاحیه رسمی این شرکت با حضور مسئولان کشوری و استانی می باشد، گفت: این شرکت در جهت بهره وری و سرمایه گذاری از محل موقوفات و‌ همچنین در جهت تولید و اشتغال و حمایت از شرکت های دانش بنیان و صنایع داخلی راه اندازی شده است.
او اظهار داشت: یکی از راه های برون رفت از مشکلات اقتصادی و خروج از تحریم ها با دریافت کمک از شرکت های موقوفه همچون وقف و امور خیریه و سایر امور، چنین مراکزی را جهت خدمات بیشتر به کشور ایجاد کرد. حجت الاسلام والمسلمین موسوی ادامه داد: موقوفه دانش سلامت کوثر فارس نقطه عطفی در حوزه سرمایه گذاری و بهره وری اقتصادی موقوفات است که با راه اندازی این شرکت هم مردم از منابع وقف استفاده می کنند و هم سودآوری آن برای شرکت و موقوفات خوب است. مدیر عامل موقوفه دانش سلامت کوثر فارس اظهار داشت: برای اولین بار در کشور پیچ های جذبی فکی توسط این مجموعه تولید می شود. حمیدرضا محمدی  در نشست خبری خود با خبرنگاران در حاشیه بازدید از اولین کارخانه تولید کننده ایمپلنت های ارتوپدی در کشور و خاورمیانه بیان کرد:  این مجموعه برای اولین بار در خاورمیانه ظرف مدت ۷ ماه راه اندازی شده است و برای اولین بار در آن مجموعه آموزشی تشریح جنازه انجام می شود. وی اظهار کرد: این مجموعه جزء بزرگترین کارخانه های تولید ایمپلنت های ارتوپدی است و کالاهایی که تولید می کند برای اولین بار در ایران تولید شده است و یکی از کارهای اساسی که تنها در پنج کشور تولید می شد، برای اولین بار در کشور پیچ های جذبی فکی توسط این مجموعه تولید می شود. محمدی با اشاره به اینکه ۸۵ نفر در این مجموعه هم اکنون حضور دارند و تا راه اندازی شرکت، ۱۵۰ نفر را استخدام خواهیم کرد، اضافه کرد: موضوع آموزش و کنترل کیفیت جز قوانین و اهداف این شرکت است و نیازمندی و اشتغال را در نظر گرفته ایم و به صورت غیر مستقیم ۶۸۰ نفر مشغول به کار هستند و تولیدات این مرکز در بیمارستان های شهید چمران، نمازی شیراز و امام خمینی (ره) تهران استفاده می شود و تا امروز یکصد هزار قطعه در این موسسه تولید شده است.