وقتی حزب نباشد!
محمدعلی اخوّت (حقوقدان)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- اقتصاد

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- فرهنگ و هنر
۷- ورزش
۸- صفحه آخر

2371
جهت اشتراک در روزنامه همدلی ایمیل خود را ثبت فرمائید


امدادرسانی و رهاسازی ۲۳ حادثه‌دیده در شبانه‌روز گذشته

ایلنا - معاون امدادونجات جمعیت هلال‌احمر استان کرمان از امدادرسانی و رهاسازی ۲۳ نفر در روز جمعه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
محمد امیرخانی با اعلام این خبر افزود: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال‌احمر استان کرمان در روز جمعه 14 مصدوم امدادرسانی و 9 فوتی را در محورهای مواصلاتی استان رهاسازی کردند. امیرخانی با اشاره به‌تصادف زنجیره‌ای 3 دستگاه خودرو و 2 موتورسیکلت در محور مواصلاتی منوجان افزود: در این حادثه 3 نفر مصدوم و 7 نفر فوت کردند.  او با اشاره به رهاسازی 7 فوتی توسط امدادگران پایگاه امدادونجات منوجان خاطرنشان کرد: این عملیات امدادی در ساعت 21 و 26 دقیقه شامگاه جمعه 16 دی‌ماه آغاز و در ساعت 23 و 24 دقیقه به پایان رسید. او اضافه کرد: همچنین در حادثه واژگونی پژو 405 در محور جیرفت – راین 2 نفر فوت کردند که توسط امدادگران پایگاه امدادونجات جاده‌ای سربیژن رهاسازی شدند. 
 او در ادامه با اشاره به مفقود شدن سه نفر در کویرلوت شهداد در شامگاه شنبه 18 دی‌ماه جاری افزود: یک تیم امدادونجات از پایگاه نهبندان در ساعت یک و 30 دقیقه بامداد به محل حادثه اعزام و پس از پیدا کردن مختصات جغرافیایی حادثه دیدگان بالاخره در ساعت سه و 15 دقیقه بامداد مفقودین به مسیر اصلی جاده هدایت شدند. امیرخانی اضافه کرد: روز جمعه 11نفر در محورهای مواصلاتی استان در برف و کولاک دچار حادثه شدند که امدادگران جمعیت هلال‌احمر به آنان امدادرسانی کردند.