در کرده‌ها و نکرده‌هایتان تجدید نظر کنید!
ولی‌الله شجاع‌پوریان (مدير مسؤل)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- اقتصاد

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- فرهنگ و هنر
۷- ورزش
۸- صفحه آخر

2319
جهت اشتراک در روزنامه همدلی ایمیل خود را ثبت فرمائید


اصفهان میزبان دومین نشست تخصصی کمیته سازمان‌های ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی کلان‌شهرهای ایران

اصفهان – فایزه مرادیان:  دومین نشست تخصصی کمیته سازمان‌های ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی کلان‌شهرهای ایران، به میزبانی سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان برگزار شد.
در طی  برگزاری این نشست، انتقال تجربیات و راه کارهای مورد نظر در حوزه خدمات و مشاغل شهری مورد بررسی قرار گرفت.ابوالفضل کریمیان دبیر کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری کلان‌شهرها در دومین نشست تخصصی کمیته سازمان‌های ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی کلان‌شهرهای کشور با بیان اینکه این نشست برای انتقال تجربیات مؤثر است گفت: نگاه ما در بررسی موضوعات و ارائه پیشنهادات در سطح کلان است.شهرام جوادزاده  رئیس کمیته سازمان‌های ساماندهی مشاغل شهری کلان‌شهرها نیز با اشاره به ماده ۱۶ قانون بهبود محیط کسب‌وکار گفت: ۱۱ نهاد در ساماندهی مشاغل دخیل هستند که هر کدام باید در این راستا گام بردارند.
وی با تاکید بر اینکه لازم است سازمان‌ها برای تدوین سرفصل بودجه مناسب کلام مشترک داشته باشند، یاد آور شد: در موضوع ساماندهی نیازمند مطالعات پایه‌ای و تدوین مبانی نظری  و رسیدن به وضعیت مطلوب  و هم‌افزایی دستگاه‌ها برای استفاده از ظرفیت‌ها و خدمت‌رسانی به مردم است.
در این نشست، مهدی بقایی معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار اصفهان با بیان اینکه هوشمندسازی و نگاه به آینده در این حوزه در دستور کار قرار دارد، افزود: توزیع عادلانه و منظم کسب‌وکار در شهرها از وظایف سازمان مشاغل شهری است که مغفول مانده است.
همچنین امیرحسین ماه‌آورپور مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان برنامه های مدیریت شهری اصفهان در رویکرد ساماندهی مشاغل شهری  را متمرکز بر نگاه جدید دانست و گفت: در این راستا این سازمان توجه به نقش فضای مجازی، هوشمندسازی و کسب‌وکارهای مجازی را در دستور کار دارد.