مقننه در قامت اجراییه
محسن خرامین (روزنامه‌نگار)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- سیاست

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- اقتصاد
۷- فرهنگ و هنر
۸- صفحه آخر

1828

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور: آخر هفته شمال نروید

مهر - رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور گفت: با توجه به اینکه برای استان‌های گیلان، مازندران و گلستان بارش باران پیش‌بینی‌شده، پایان این هفته زمان مناسبی برای سفر به استان‌های شمالی نیست. 
سرهنگ احمد شیرانی گفت: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی از امروز بارش باران در استان‌های شمالی گیلان، مازندران و گلستان پیش‌بینی‌شده و بر این اساس پایان این هفته زمان مناسبی برای سفر به استان‌های شمالی نیست. 
او افزود: هم‌وطنانی که نیاز به سفر ضروری دارند برای تردد به این استان‌ها باید آمادگی لازم برای رانندگی در شرایط بارندگی را داشته باشند.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا اضافه کرد: رانندگان در این شرایط لازم است مدت‌زمان بیشتری برای رسیدن به مقصد در نظر بگیرند و با توجه به شرایط بارندگی و لغزندگی جاده‌ها رعایت احتیاط بیشتر و رعایت فاصله طولی بیشتر با خودرو جلویی برای جلوگیری از تصادف توصیه می‌شود. 
شیرانی گفت: اطمینان از سالم بودن برف‌پاک‌کن خودرو و سیستم گرمایش خودرو قبل از سفر در این شرایط بسیار ضروری است.
او همچنین اضافه کرد: چهارشنبه و پنج‌شنبه این هفته در شهرهای تهران، کرج، اراک و اصفهان افزایش غلظت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا تا حد ناسالم پیش‌بینی‌شده است. رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در این شرایط حذف سفرهای غیرضروری و استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی توصیه می‌شود.