مجلسی که خود را در رأس امور نمی‌داند
مظاهر گودرزی (روزنامه‌نگار)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- سیاست

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- اقتصاد
۷- فرهنگ و هنر
۸- صفحه آخر

1683

مدیرکل کمیته امداد استان:

پرداخت ماهانه 550 هزار تومان به هر یتیم کرمانشاهی

کرمانشاه-خبرنگار همدلی:مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه میانگین سرانه پرداختی به هر یتیم استان را 550 هزار تومان اعلام کرد.
«محسن رخصی» در برگزاری پویش «ایران مهربان» جهت اکرام ایتام گفت: این طرح از ابتدای مهرماه سال گذشته و با هدف جذب حامی برای ایتام در کشور کلید خورده است.وی افزود: دراین طرح از ظرفیت تمام ادارات، مدیران، خیرین، اصناف، بازاریان و اقشار مختلف جامعه استفاده شده تا بتوانیم تعداد حامیان بیشتری برای ایتام جذب کنیم.
رخصی به استقبال خوب مردم از این طرح اشاره کرد وافزود: خوشبختانه تاکنون حدود 40 هزار حامی جدید برای ایتام استان جذب کرده‌ایم و همین امر باعث شده کمیته امداد کرمانشاه رتبه اول در این پویش را کسب کند. مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه گفت: در این پویش هر فرد می‌تواند حامی یک یا چند یتیم شود و بصورت ماهانه مبالغی را به حساب آنها واریز کند. رخصی خاطرنشان کرد: مبالغ واریزی حامیان مستقیما به حسابی که به نام یتیم باز شده واریز می‌شود و این میان واسطه‌ای وجود ندارد.این مسئول با اشاره به وجود بیش از 10 هزار یتیم و فرزند محسنین(کودکان بدسرپرست به دلیل زندان رفتن یا بیمارشدن یا از کار افتادگی و ... پدر خانواده) در استان گفت: در حال حاضر تمام این کودکان حامی دارند و ماهانه مبالغی به حساب آنها واریز می‌شود.
رخصی میانگین سرانه پرداختی به هر یتیم را 550 هزار تومان اعلام و تصریح کرد: هرچه تعداد حامیان افزایش یابد، این میزان مبلغ هم افزایش خواهد یافت و در تلاش هستیم این سرانه را به ماهانه 750 هزار تومان برسانیم.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه در خصوص نحوه ثبت نام در این طرح اظهار کرد: افراد می‌توانند به دفاتر کمیته امداد مراجعه کرده و یا از طریق سایت کمیته امداد اقدام به ثبت نام در این طرح کنند.
وی افزود: همچنین افراد می‌توانند عدد یک را به شماره پیامکی 3000333383 ارسال کنند که در این صورت همکاران کمیته امداد با آنها تماس گرفته و کار ثبت نام آنها انجام می‌شود.