حقیقت خط فقر
رضا صادقیان (روزنامه‌نگار)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- سیاست

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- اقتصاد
۷- فرهنگ و هنر
۸- صفحه آخر

2187
جهت اشتراک در روزنامه همدلی ایمیل خود را ثبت فرمائید

امام جمعه موقت تهران تاکید کرد

روزمرگی از مشکلات اساسی مدیریت کشور است

امام جمعه موقت تهران تاکید کرد: امروز یکی از مشکلات اساسی مدیریت کشور، روزمرگی است. درخواست می کنم استاندار تهران چندساعت وقت بگذارد و برای آینده نگاه های بلند را بسازد. بی تردید نگاه‌های کوتاه برای کشور یک آسیب است.
به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام ابوترابی در آیین تکریم و معارفه استاندار تهران گفت: از خدمات ارزشمند و تلاش خستگی‌ناپذیر آقای منصوری در دوران مدیریت استان تهران تشکر می‌کنم. در ایشان شاهد چند ویژگی در طول این سال‌ها بودیم از جمله این ویژگی‌ها انگیزه جدی برای فهم مشکلات و تلاش موثر و پی‌گیر برای برون‌رفت از تنگناها و صداقت و سلامت مورد انتظار در یک مدیر نظام جمهوری اسلامی ایران بودیم.
وی افزود: امیدواریم در مسئولیت جدید با اراده بیشتر و فهم موثرتر از مسائل کشور و نگاه کارشناسی به عنوان معاون و مشاور رئیس جمهور در جایگاهی که می تواند برای ملت ایران امیدآفرین باشد از توفیقات بیشتری برخودار باشد
وی ادامه داد: از رئیس جمهور و وزیر کشور برای انتخاب آقای فخاری تشکر می‌کنم. فردی با تجربه و فهم لازم برای شناخت مشکلات و برون‌رفت از مشکلات که امیدوارم برای کشور، استان تهران و شهروندان آن پیام‌آور امید و نشاط و تلاش و الهام‌بخش آرامش و حرکت به سمت افق‌های روشن باشد.
وی تاکید کرد: یکی از مشکلات اساسی مدیریت کشور امروز روزمرگی است. درخواست می‌کنم استاندار تهران چندساعت وقت بگذارد و برای آینده نگاه‌های بلند را بسازد. بی‌تردید نگاه‌های کوتاه برای کشور یک آسیب است. مدیران برای مردم الگو خلق می‌کنند؛ البته این خلق الگو باید با رفتارشان باشد نه با سخنانشان قطعا مردم محصول ما هستند و هر جا مشکلی می‌بینیم باید به خودمان بازگردیم.
وی گفت: تصمیماتی که امروز مدیریت و مشکلات آینده را افزایش دهد قطعا خود منشا مشکلات فعلی نیز هستند. نباید تصمیمی بگیریم که امروز از مجلس که بیرون می‌آییم برای ما کف بزنند بلکه باید تصمیمی بگیریم که نیم قرن بعد برای ما کف بزنند. مسائل امروز کشور مانند دفاع مقدس برای مردم ایران منطقه و جهان اسلام باید پیام‌آور اقتدار باشد. امیدوارم ملت ایران با عقلانیت راه برای خلق اقتدار و قدرت دیگری هموار کند.