مرور تاریخ؛ راهی برای عبور از مراحل دشوار
ولی‌الله شجاع پوریان (مدیرمسئول)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- سیاست

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- اقتصاد
۷- فرهنگ و هنر
۸- صفحه آخر

2147
جهت اشتراک در روزنامه همدلی ایمیل خود را ثبت فرمائید


۹۹۲ ابتلا و ۲۵ فوتی کرونا در ایران

بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت طی شبانه‌روز گذشته ۹۹۲بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شدند و ۲۵بیمار نیز جان خود را ازدست‌داده‌اند.
از روز دوشنبه تا سه‌شنبه (۲۹شهریورماه ۱۴۰۱) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۹۹۲بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۱۵۹نفر از آن‌ها بستری شدند.
مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۴۴ هزار و ۵۴۰ نفر رسید. روز گذشته، ۲۵ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌باختگان این بیماری به ۱۴۴ هزار و ۳۴۴ نفر رسید. تا کنون ۷ میلیون و ۳۲۱ هزار و ۹۷۲ نفر از بیماران، بهبودیافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.
۲۳۳نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تاکنون ۵۴ میلیون و ۱۵ هزار و ۱۷۰ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام‌شده است.
تاکنون ۶۵ میلیون و ۶۸ هزار و ۳۴۷ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۴۶۴ هزار و ۷۸۲ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۱۵۶ هزار و ۶۰۰ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.مجموع واکسن‌های تزریق‌شده در کشور به ۱۵۴ میلیون و ۶۸۹ هزار و ۷۲۹ دُز رسید. در حال حاضر هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز نیست، ۲۰ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۵۷ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۷۱ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.