مرور تاریخ؛ راهی برای عبور از مراحل دشوار
ولی‌الله شجاع پوریان (مدیرمسئول)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- سیاست

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- اقتصاد
۷- فرهنگ و هنر
۸- صفحه آخر

2147
جهت اشتراک در روزنامه همدلی ایمیل خود را ثبت فرمائید


امضای تفاهم نامه همکاری میان بانک دی و شرکت تعاونی اعتبار کارکنان و بازنشستگان سازمان امور مالیاتی کشور

 مدیران عامل بانک دی و شرکت تعاونی اعتبار کارکنان و بازنشستگان سازمان امور مالیاتی کشور به منظور توسعه همکاری‌های متقابل، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند. به گزارش روابط‌عمومی بانک دی، در این مراسم که با حضور مدیران عامل و اعضای هیئت‌مدیره بانک و شرکت تعاونی اعتبار کارکنان و بازنشستگان سازمان امور مالیاتی کشور برگزار شد، علیرضا قیطاسی مدیرعامل بانک دی تاکید کرد که این شرکت از مشتریان ارزشمند و قدیمی بانک دی است و خدمت رسانی به آن باید با قوت ادامه یابد.
وی افزود: بانک دی در حوزه ارائه تسهیلات و نیز ارائه خدمات بانکی متنوع به شرکت تعاونی اعتبار کارکنان و بازنشستگان سازمان امور مالیاتی کشور، آمادگی لازم را دارد و از هر گونه اقدام برای توسعه همکاری‌های استقبال می‌کند.
امیرعباس هاشمی‌نژاد نایب‌رئیس هیئت‌مدیره بانک دی نیز در این جلسه ابراز امیدواری کرد با امضای این تفاهم‌نامه، منافع هر دو طرف تامین شده و خدمات مطلوبی از سوی امضا کنندگان آن ارائه و دریافت شود.
فریدون رشیدی عضو هیئت‌مدیره بانک دی نیز در این نشست تاکید کرد که بانک،  وظیفه خود می‌داند بهترین خدمات را به همه مشتریان به ویژه شرکت تعاونی اعتبار کارکنان و بازنشستگان سازمان امور مالیاتی کشور به عنوان یکی از مشتریان ارزشمند ارائه کند.