حقیقت خط فقر
رضا صادقیان (روزنامه‌نگار)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- سیاست

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- اقتصاد
۷- فرهنگ و هنر
۸- صفحه آخر

2187
جهت اشتراک در روزنامه همدلی ایمیل خود را ثبت فرمائید

نمایش «حس‌های خاموش» انسان معاصر در یک نمایشگاه

همدلی| نمایشگاه نقاشی‌های محسن کیانی با عنوان «حس‌های خاموش» ۱۴مرداد در گالری آرتیبیشن افتتاح می‌شود. 
به نقل از روابط عمومی گالری، مجموعه آثار محسن کیانی با عنوان «حس‌های خاموش» روز جمعه ۱۴مرداد به‌صورت حضوری در گالری آرتیبیشن افتتاح می‌شود و تا ۲۳مرداد فقط به‌صورت آنلاین در سایت گالری آرتیبیشن نمایش داده می‌شود. محسن کیانی در بیشتر آثار خود به فرهنگ و سنت ایرانی توجه داشته و آثار این مجموعه نیز در ادامه همین رویکرد به معضلات انسان معاصر و احساس خاموش انسان مدرن پرداخته است. 
مجموعه «حس‌های خاموش» با ۲۳اثر از این هنرمند و با تکنیک رنگ‌روغن خلق‌شده و آثاری بی‌بدیل را پیش روی مخاطب گذاشته است. محسن کیانی به سال ۱۳۴۹ در شیراز متولد شد. او پس از اخذ کارشناسی و کارشناسی ارشد نقاشی، مقطع دکتری و فوق دکتری معماری خود را از دانشگاه بیرمنگهام انگلستان پشت سر گذاشت. 
کیانی تاکنون حضور در بیش از ۸۰نمایشگاه بین‌المللی در کشورهایی مانند ایران، انگلستان، آلمان، ژاپن، ترکیه، پاکستان، بلژیک، امارات متحده عربی و … را در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است.
 موزه و گالری بیرمنگهام، موزه هنر شهر کاوینتری، موزه هنر شهر هادرزفیلد، موزه هنر شهر ونزبری، موزه هنر شهر بیودلی، موزه هنرهای معاصر اصفهان همراه با چندین گالری خصوصی دیگر در کشورهای مختلف و ۱۰موزه و گالری معتبر از جمله موزه هنر مدرن شهر لندن، منچستر، بوزار بروکسل و موزه هنرهای معاصر تهران آثار این هنرمند را به نمایش گذاشته‌اند. کیانی سابقه تدریس در دانشگاه شهر بیرمنگهام، دانشگاه کاوینتری، دانشگاه زاهدان، شیراز و همچنین دانشگاه هنر اصفهان را در کارنامه خود دارد. علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از مجموعه آثار نقاشی محسن کیانی با عنوان «حس‌های خاموش» در روز جمعه ۱۴مرداد از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به گالری آرتیبیشن واقع در خیابان شریعتی، پایین‌تر از حسینیه ارشاد، نرسیده به بزرگ‌راه همت، گل نبی (غرب)، میدان احمدی روشن (کتابی)، خیابان ساسانی‌پور، خیابان دریا (قندی)، شماره‌ ۶ و در ادامه تا یکشنبه ۲۳مرداد به سایت آرتیبیشن مراجعه کنند.