حقیقت خط فقر
رضا صادقیان (روزنامه‌نگار)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- سیاست

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- اقتصاد
۷- فرهنگ و هنر
۸- صفحه آخر

2183
جهت اشتراک در روزنامه همدلی ایمیل خود را ثبت فرمائید

بازنشستگی از قدرت

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان خبر داد:

ارائه محصولات تخصصی دو شرکت دانش بنیان در نمایشگاه مدیریت شهری

اصفهان – مرادیان: مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان از ارائه محصولات دو شرکت دانش بنیان در غرفه این سازمان در یازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری در حوزه خدمات شهری خبر داد.
امیرحسین ماه آورپور با اشاره به برگزاری یازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری در حوزه خدمات شهری اظهار کرد: این سازمان در نمایشگاه جامع خدمت شهری با هدف معرفی رویکردهای جدید خود حضور یافته است.
او افزود: شركت‌های دانش بنیان علاوه بر اتكا به دانش و فناوری‌های جدید، نیازمند بستری مناسب برای فعالیت و حمایت‌ در حوزه‌های مختلف نیز هستند، از این رو با وجودی که نمایشگاه تا حد زیادی سخت‌افزاری است، رویکرد ما به سمت تقویت شرکت‌های دانش بنیان و بسترسازی برای فعالیت هرچه بیشتر آنها است.
ماه‌آورپور با بیان اینکه در غرفه این سازمان دو شرکت دانش بنیان محصولات خود را عرضه می‌کنند، خبر داد: «دستگاه فروش اتوماتیک وندینگ میوه و فروش گل» و «کارت‌های هوشمند تغذیه کننده خاک در دنیا» توسط این شرکت‌ها ارائه شده است.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان با بیان اینکه رشد و توسعه فناوری‌های نوین امكان ظهور كسب‌وكارهای جدیدی تحت عنوان دانش بنیان را فراهم كرده است، خاطرنشان کرد: این امر در حال حاضر به یك ضرورت برای رشد اقتصادی تبدیل شده است. 
او تأکید کرد: در صدد هستیم در یازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری در حوزه خدمات شهری، شیوه‌های جدید کسب‌وکار را معرفی کنیم.