حقیقت خط فقر
رضا صادقیان (روزنامه‌نگار)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- سیاست

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- اقتصاد
۷- فرهنگ و هنر
۸- صفحه آخر

2183
جهت اشتراک در روزنامه همدلی ایمیل خود را ثبت فرمائید

بازنشستگی از قدرت

یک نماینده مجلس تهدید کرد؛

احتمال تقاضای تغییر فتوای سلاح هسته‌ای

محمدرضا صباغیان بافقی، نماینده مردم مهریز در مجلس با بیان اینکه تغییر تاریخ‌مصرف و تولید کالاها جان مردم را به خطر انداخته است، خواستار ورود رئیس‌جمهور به این موضوع شد.
به گزارش ایلنا، محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی دیروز (سه‌شنبه، ۱۱مردادماه) مجلس شورای اسلامی در قالب تشکر و تذکر به دستگاه دیپلماسی کشور و سازمان انرژی اتمی، گفت: تشکر از بابت مواضع اصولی و مقاومت وزارت امور خارجه و سازمان انرژی اتمی در برابر زیاده‌خواهی‌های غرب به‌ویژه آمریکا تا امروز است که ان‌شاءالله نتیجه خواهد داد.
وی تصریح کرد: ما به همه تعهدات برجامی عمل کردیم، بیش از آن نه خدا و نه مردم راضی هستند و بدانید هرچه جلوی حکومت‌های قلدر و افراد زورگو کوتاه بیاییم گستاخ‌تر خواهند شد، محکم بایستید خداوند هم یاری خواهد کرد.
نماینده مردم مهریز و بافق و بهاباد و خاتم و ابرکوه در مجلس خاطرنشان کرد: اگر همه جناح‌ها و گروها تدبیر می‌کردند که سیاست‌های جهانی تغییر کند نمی‌توانستند اما یک حرکت روسیه اوضاع را به نفع کشورهای مظلوم از جمله ایران تغییر داد. باید به خداوند بزرگ تکیه و مشکلات داخلی و ضعف‌های خود را برطرف کنیم.
وی یادآور شد: دشمن بداند اگر گستاخی و تهدیدات ادامه یابد، در زمینه سلاح هسته‌ای که زورگویان دارند از رهبر معظم انقلاب اسلامی خواهیم خواست که اگر صلاح بدانند استراتژی و فتوای ساخت سلاح هسته‌ای تغییر یابد و این برای جوانان ایرانی بسیار آسان خواهد بود.
این نماینده مردم در مجلس یازدهم در تذکری پیرامون کیفیت کالاها، تأکید کرد: مردم ازیک‌طرف گران‌فروشی و کیفیت نامطلوب کالاها را تحمل می‌کنند اما تغییر تاریخ‌مصرف و تولید کالاها بازی با جان مردم است و باید در این زمینه به رئیس‌جمهور تذکر دهید.