مرور تاریخ؛ راهی برای عبور از مراحل دشوار
ولی‌الله شجاع پوریان (مدیرمسئول)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- سیاست

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- اقتصاد
۷- فرهنگ و هنر
۸- صفحه آخر

2147
جهت اشتراک در روزنامه همدلی ایمیل خود را ثبت فرمائید


شهردار خرم‌آباد خبر داد:

اصلاح ترافیکی میدان باستان و بلوار شهید میررضایی

 همدلی| لرستان- نرگس سپه‌وند: شهردار خرم آباد از انجام طرح اصلاح هندسی میدان باستان و بلوار شهید میررضایی خبر داد.
شهردار خرم آباد بیان داشت: با توجه به افزایش تصادفات در میدان باستان ،طرح اصلاح هندسی این میدان در دستور کار قرار گرفته که با تشخیص و مجوز شورای ترافیک میدان باستان و بلوار شهید میررضایی در حال اصلاح می باشد.
سعید فتوحی با اشاره به اصلاح ترافیکی میدان باستان و بلوار شهید میررضایی، گفت: با توجه به افزایش تصادفاتی که در میدان باستان اتفاق افتاده، طرح اصلاح هندسی این میدان در دستور کار قرار گرفته و به تشخیص شورای ترافیک استان و با صدور مجوز آن ،اقدام به اصلاح این میدان کرده ایم که در حال انجام است.
وی ادامه داد: با مجوز کمیسیون ماده ۷ درختان داخل میدان باستان بصورت اصولی جابجا شده و در داخل پارک های سطح شهر کاشته خواهند شد.
شهردار خرم آباد با اشاره به احداث پارکینگ پارک شاپوری اظهار کرد: با توجه به استقبال مردم شهر خرم آباد از پارک شاپوری در این ایام و عدم پارکینگ چه مشکلاتی را برای مردم به وجود آورده بود، شهرداری اقدام به احداث پارکینگ در این منطقه کرده است.
دیدار شهردار خرم آباد با مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان 
مهندس فتوحی شهردار خرم آباد همچنین با آرش قیاسیان مدیرکل ورزش و جوانان و جمعی از اعضای شورای شهر خرم‌آباد دیدار و گفتگو کردند. 
در این جلسه صمیمانه سه طرف در زمینه همکاریها و ظرفیتهای سه جانبه در راستای اعتلا و توسعه ورزش در بین اقشار مختلف مردم،خصوصا گسترش آن به خانواده ها و بالاخص جوانان در رده‌های مختلف سنی شهر خرم آباد با اولویت محلات حاشیه ای و کم برخوردار گفتگو و تبادل نظر شد.
در این دیدار صمیمی شهردار خرم‌آباد با همراهی رییس، اعضای شورای شهر و نیز مدیرکل ورزش و جوانان، طرح‌ها و برنامه‌های خود در راستای اشاعه ورزشهای همگانی با هدف پویایی و سلامت در جامعه را مورد بحث و بررسی قرار دادند.