آن مواعید که کردی مرواد از یادت
ولی‌الله شجاع‌پوریان (مدیرمسئول)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- سیاست

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- اقتصاد
۷- فرهنگ و هنر
۸- صفحه آخر

1992
جهت اشتراک در روزنامه همدلی ایمیل خود را ثبت فرمائید


اولین خرید بزرگ کن

نتفلیکس ۵میلیون دلار برای یک فیلم پول داد

همدلی| نتفلیکس فیلمی با بازی امیلی بلانت را به مبلغ ۵۰میلیون دلار خرید. به نقل از هالیوود ریپورتر،‌ در نخستین خرید بزرگ جشنواره فیلم کن امسال، نتفلیکس حقوق پخش بین‌المللی فیلم «دلالان درد» امیلی بلانت را در قراردادی به ارزش بیش از ۵۰میلیون دلار خریده است. دیوید ییتس پشت این پروژه است که از آن به عنوان چیزی شبیه به «گرگ وال‌استریت» و «رکود بزرگ» یادشده است. بلانت قرار است نقش فردی را بازی کند که حتی از دبیرستان هم فارغ‌التحصیل نشده و کاری نزد یک استارت‌آپ رو به افول دارویی در یک مرکز خرید واقع در فلوریدای مرکزی پیدا می‌کند. 
شخصیت او که لایزا نام دارد با هوشمندی و شجاعتش شرکت را به موفقیت می‌رساند اما به‌زودی خود را در مرکز یک توطئه جنایی با عواقب مرگبار می‌یابد. ولز تاور فیلم‌نامه این پروژه را نوشته که توسط لارنس گری از طریق شرکت گری متر پروداکشنز در همکاری با ییتس و ایوان والکات از طریق ویچوود پیکچرز تهیه می‌شود. قرار است کار فیلم‌برداری از ماه اوت آغاز شود. قرارداد خرید «دلالان درد» در حالی بسته‌شده که نتفلیکس اخیراً با مشکلات مالی قابل‌توجهی مواجه شده است. این شرکت در جدیدترین گزارش درآمد فصلی خود اعلام کرد که ۲۰۰هزار مشترک ازدست‌داده، اتفاقی که برای نخستین بار در دهه اخیر می‌افتاد. 
این شرکت همچنین گفت انتظار دارد دو میلیون مشترک دیگر را هم در فصل دوم از دست بدهد. در ارتباط با همین مسئله، نتفلیکس اوایل این هفته حدود ۱۵۰نفر از کارکنان خود را که بیشتر در آمریکا بودند، تعدیل کرد. این قرارداد تا اینجا بزرگ‌ترین قرارداد جشنواره کن است که تاکنون تا حد زیادی ساکت جلو رفته است.