غائله ماکارونی دست‌پخت کیست؟
صلاح‌الدین هرسنی
(تحلیلگر مسائل سیاسی)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- سیاست

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- اقتصاد
۷- فرهنگ و هنر
۸- صفحه آخر

1937
جهت اشتراک در روزنامه همدلی ایمیل خود را ثبت فرمائید


مدیرعامل فولاد مبارکه در آیین ارزیابی جایزه ملی تعالی سازمانی:

فلسفه شكل‌گیری شركت فولاد مباركه براساس پیشرو بودن در صنعت كشور است

اصفهان - مرادیان مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه طی سال‌های اخیر به‌رغم تمام فشارها و تحریم‌های ظالمانه دست از اهداف خود برای رشد و تعالی سازمانی برنداشته و گام‌های مؤثری در این زمینه برمی‌دارد؛ چراکه فلسفه شکل‌گیری این بنگاه صنعتی براساس پیشرو بودن در صنعت کشور بوده است. محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در آیین افتتاحیه ارزیابی جایزه ملی تعالی سازمانی اظهار کرد: فولاد مبارکه طی سال‌های اخیر به‌رغم تمام فشارها و تحریم‌های ظالمانه دست از اهداف خود برای رشد و تعالی سازمانی برنداشته و گام‌های مؤثری در این زمینه برداشته است؛ چراکه فلسفه شکل‌گیری این بنگاه صنعتی براساس پیشرو بودن در صنعت کشور بوده است.
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با اشاره به اینکه صنعت فولاد در هر کشور یکی از پیشران‌های اقتصادی آن کشور قلمداد می‌شود، خاطرنشان کرد: پیشران بودن صنعت فولاد در کشور ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و شرکت فولاد مبارکه توانسته پیشران اقتصادی کشور باشد.
وی با تأکید بر ضرورت توسعه مبتنی بر محیط‌زیست در فولاد مبارکه عنوان داشت: چند روز پیش و درحالی‌که وضعیت کیفی هوای تمامی نقاط کشور آلوده بود، وضعیت کیفی هوای شهرستان مبارکه پاک بود و این امر نشان می‌دهد که فولاد مبارکه با اقدامات خود در زمینه حفظ محیط‌زیست به‌خوبی عمل کرده و اهداف متعالی را برای تحقق صنعتی سبز دنبال کرده است.
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با اشاره به تصفیه‌خانه‌های موجود در شرکت فولاد مبارکه تأکید کرد: ایجاد تصفیه‌خانه استحصال پساب شهرهای اطراف، ایجاد شبکه انتقال و ساخت تصفیه‌خانه پساب شهری توسط فولاد مبارکه با سرمایه‌گذاری زیاد، به‌عنوان بزرگ‌ترین سایت تصفیه پساب در کشور و پیشرفته‌ترین آزمایشگاه پایش پساب، از اقدامات کم‌نظیر این شرکت برای جلوگیری از برداشت آب خام در منطقه است. وی تأکید کرد: شرکت فولاد مبارکه با حفظ جایگاه خود در حوزه‌های زیرساختی، ورود به کسب‌وکارهای نوین و ایجاد نوآوری، در نظر دارد به‌عنوان موتور محرک فناوری و نوآوری کشور، نه‌تنها در بخش صنایع فولادی، بلکه در دیگر بخش‌های کشور با سرمایه‌گذاری براساس مدل‌های پیشرفته جهانی درصدد تحقق این مهم باشد.