حقیقت خط فقر
رضا صادقیان (روزنامه‌نگار)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- سیاست

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- اقتصاد
۷- فرهنگ و هنر
۸- صفحه آخر

2184
جهت اشتراک در روزنامه همدلی ایمیل خود را ثبت فرمائید

بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در شرکت پالایش نفت اصفهان

اصفهان – مرادیان: مراسم بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی با حضور مقام‌های استانی، مدیران و کارکنان شرکت پالایش نفت اصفهان  در سالن همایش  این شرکت برگزار شد.
در ابتدای این مراسم  محمدصادق حاجیان رئیس روابط عمومی متن پیام مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان را قرائت کرد. در این متن آمده بود:
«با درود و سلام به ارواح طیبه شهیدان و امام شهیدان و آرزوی طول عمر با عزت همراه با سلامتی مقام معظم رهبری مدظله العالی،  دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت، همچنین ایام فاطمیه را گرامی می دارم. بدون تردید امنیت امروز منطقه و کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران مدیون رشادت ها و ایثارگری های حاج قاسم سلیمانی هاست. شهید سردار قاسم سلیمانی یکی از محبوب‌ترین چهره‌های انقلاب اسلامی است. این شهید والامقام هرگز فکری جز تلاش در جهت عزت اسلام و مظلومان جهان در سر نپروراند و  همواره  با نگاهی که   تابع  افق نگاه مقام معظم رهبری بود،  عمر پربرکت خویش  را صرف مبارزه با ظالمان کرد.  دشمنان  پنداشتند که با شهادت سردار،  ضربه ای بزرگ به ایران وارد کرده اند. اما بنابر فرمایش مقام معظم رهبری  از این موضوع غافل بودند  که “به حول و قوه‌ الهی کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد”چرا که “شهید سلیمانی برای دشمنان خطرناک‌تر از «سردار» سلیمانی است.”  درود بر شرف پاک حاج قاسم سلیمانی و تمام شهدای گرانقدر صدر اسلام تا زمان کنونی! در این مراسم سرهنگ حمیدرضا مجیری  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین شهر و میمه با بیان اینکه روحیه انقلابی¬گری سردار سلیمانی،  نقطه عطف امنیت منطقه و ترس دشمنان از ایشان بود اظهار داشت: ما به عنوان پیروان راه شهیدان اسلام و بزرگانی همچون حاج قاسم سلیمانی باید با بهره¬مندی از ظرفیت جوانان، نخبگان و دانشمندان، روحیه انقلابی گری خود و تک تک هموطنان عزیزمان  را تقویت کنیم تا فلسفه وجود و حضورمان را  در جهت پیشرفت کشور و انجام هر چه بهتر مسئولیت هایی که بر عهده داریم  به  منصه ظهور برسانیم .