حقیقت خط فقر
رضا صادقیان (روزنامه‌نگار)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- سیاست

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- اقتصاد
۷- فرهنگ و هنر
۸- صفحه آخر

2187
جهت اشتراک در روزنامه همدلی ایمیل خود را ثبت فرمائید

احترام و تکریم خانواده شهدا یک تعارف نیست، یک وظیفه است

چراغی – شیراز : همزمان با سالروز شهادت ام ابیها فاطمه زهرا (س)شرکت آبفا شیراز میزبان پیکر شهید تازه تفحص شده، گردید و عطر پیکر آن شهید فضای آن شرکت را در برگرفت. مهندس بهمن بهروزی در ابتدای این مراسم با بیان اینکه خانواده شهدا همواره مورد تکریم جامعه قرار دارند، گفت: خانواده شهدا و ایثارگران سرمایه اجتماعی نظام اسلامی هستند.
 مدیرعامل شرکت آبفا شیراز در مراسم استقبال از پیکر مطهر شهید تازه تفحص شده، «فیض ‌ا... کنعانی حقیقی» از شهدای دوران دفاع مقدس و دیدار با خانواده معزز شهدا که در محل سازمان آب و فاضلاب شیراز برگزار شد، ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز شهادت حضرت زهرا (س) و سالروز شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: امروز افتخار میزبانی شهید گمنام را داریم چند روز است همه همکاران برای این برنامه زحمت کشیده اند.
مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت آب و فاضلاب شیراز با یادآوری این مطلب که سلام به شهدا که رفتند تا بمانند نه مانند تا بمیرند، اظهار کرد: خانواده شهدا و ایثارگران سرمایه اجتماعی نظام اسلامی هستند.
وی با اشاره به اینکه احترام و تکریم خانواده شهدا یک تعارف نیست، یک وظیفه است که باید به آن توجه کنیم، این رویه در شرکت آب و فاضلاب شیراز ادامه خواهد داشت، اضافه کرد: امیدوارم بتوانیم حق شهدا و خانواده شهدا را ادا کند و این شرکت خود را خادم خانواده معزز شهدا می داند.
بهروزی با اشاره به اینکه این شرکت در دوران دفاع مقدس چند شهید را تقدیم به انقلاب کرده است، افزود: 65 نفر از ایثارگران شیراز در این شرکت فعالیت می کنند و با همکاری سایر همکاران، سعی می کنند آب سالم و با کیفیت را به 2 و چهار دهم میلیون ارائه کنند.