در فضیلت جذب فاضلان
ولی‌الله شجاع پوریان (مدیرمسئول)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- سیاست

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- اقتصاد
۷- فرهنگ و هنر
۸- صفحه آخر

1869

مرگ دامادی که ۵ عضو خانواده همسرش را کشته بود

ایرنا - فرمانده انتظامی استان فارس گفت: قاتلی که بامداد دوشنبه یکم آذرماه پنج نفر را به قتل رساند و دو نفر را گروگان گرفت، کشته شد. سردار سرتیپ رهام‌بخش حبیبی افزود: حوالی ساعت یک بامداد اولین روز از آذرماه ۱۴۰۰ از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ یک فقره درگیری منجر به قتل پنج نفر (که بین ۳۵ تا ۶۰ سال سن داشتند) در خیابان عدالت شیراز به مأموران پلیس اعلام شد و نیروهای انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند. 
او ادامه داد: مأموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند قاتل که داماد خانواده بوده با اسلحه کلاشنیکف پنج نفر از بستگان درجه‌یک همسرش شامل ۲ برادرزن، همسر، دختر و پسر برادر همسرش را کشته و با گروگان گرفتن دو نفر از بستگان مقتولین سریعاً متواری شده است. 
فرمانده انتظامی استان فارس بیان کرد: مأموران پلیس اقدامات خود را برای شناسایی و دستگیری شروع و با تحقیقات فنی و تخصصی محل اختفای قاتل را در همان حوالی شناسایی کردند. او ادامه داد: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضایی به محل موردنظر اعزام شدند که قاتل به‌محض مشاهده پلیس با اسلحه اقدام به تیراندازی به سمت مأموران کرد. 
حبیبی با بیان اینکه پس از حدود یک ساعت درگیری، قاتل بدون توجه به دستور پلیس همچنان اقدام به تیراندازی می‌کرد، گفت: مأموران انتظامی در درگیری متقابل موفق شدند هر دو گروگان را صحیح و سالم آزاد کنند و قاتل ۵۵ ساله را از پای درآورند.