برخی مسئولان وتلاش برای ایجاد نارضایتی
فضل الله یاری (سردبیر)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- سیاست

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- اقتصاد
۷- فرهنگ و هنر
۸- صفحه آخر

2030
جهت اشتراک در روزنامه همدلی ایمیل خود را ثبت فرمائید


مردان رئیس‌جمهور در کار تعریف وتمجید

همدلی| کشور درگیر مشکلات پیچیده‌ای است. هنوز کرونا کامل در کشور مهار نشده و تورم هم افسارگسیخته جلو می‌‌رود. معضلات اجتماعی به شدت افزایش پیدا کرده است و هر روز کشور شاهد تجمعات صنفی است. اما در عین حال همچنان برخی مقامات تلاش دارند به جای ارزیابی واقعی از وضعیت تنها به تعریف و تمجید از خودشان بپردازند. بخصوص دولت مردان جدید که تا چندی پیش به‌شدت منتقد وضعیت کشور بودند. 
«سیدمحمد حسینی» روز جمعه در حساب کاربری خود در توئیتر با اشاره به سفر رئیس جمهوری و برخی اعضای هیات دولت به استان فارس نوشت: «روز پُر کار دولت! آقای رئیسی و وزرا دیروز در استان فارس از نزدیک در جریان امور قرار گرفتند تا تصمیمات و اقدامات آتی واقع‌بینانه باشد. مثلا بنده به ۴ شهرستان فسا، استهبان، نی‌ریز و بختگان سفر کردم. کاش درصدی از این اهتمام در ۸ ساله گذشته وجود داشت تا اوضاع چنین نابسامان نشود». 
حسینی در حالی از رئیس جمهوری تمجید می‌‌کند که تاکنون اتفاق مثبتی در کشور رخ نداده است و عمده مشکلاتی که از قبل بوده به قوت خود همچنان باقی است. نکته قابل توجه این است که تا چندی پیش بسیاری از دولت‌مردان فعلی منتقد وضعیت کشور بودند و تلاش می‌‌کردند با پرداختن به مشکلات مردم حمایت آنان را جلب کنند اما حالا چند وقتی است که ادبیات آنان کاملا تغییر کرده و تلاش دارند که کمتر به تشریح وضعیت فعلی کشور بپردازند و تنها به تعریف و تمجید از کارهای دولت جدید که هنوز به ثمری نرسیده می‌‌پردازند.