مرور تاریخ؛ راهی برای عبور از مراحل دشوار
ولی‌الله شجاع پوریان (مدیرمسئول)
۱- صفحه اول

۲- سیاست

۳- سیاست

۴- جامعه
۵- ویژه شهرستان
۶- اقتصاد
۷- فرهنگ و هنر
۸- صفحه آخر

2147
جهت اشتراک در روزنامه همدلی ایمیل خود را ثبت فرمائید


محتشمی در وزارت کشور شجاعانه از حق انتخاب مردم دفاع کرد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به خدمات مرحوم محتشمی‌پور، گفت: در قضایای انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ از جانب مهندس موسوی به عنوان امین ایشان مسئول کمیته صیانت از آراء بود. از این رهگذر مورد‌ بی‌مهری‌ها و هتاکی‌های زیادی قرار گرفت اما ایشان در راه خدا هیچ گاه از ملامت ملامت کنندگان و فشارها عقب نشینی‌ نمی‌کرد و از حق دفاع‌ می‌کرد.
به گزارش جماران، حجت الاسلام والمسلمین مجید انصاری در خصوص ویژگی‌های مرحوم حجت الاسلام و المسلمین سید علی اکبر محتشمی پور(ره) اظهار داشت: امروز مردی از میان ما به دیدار حق شتافته و در جوار رحمت حق آرام‌ می‌گیرد که در تمام دوران عمرش به خاطر خدا هیچ گاه قرار و آرام نداشت. از نوجوانی راه حقیقت را در کنار اقیانوس عرفان، ایمان و اخلاص یعنی مراد خودش حضرت امام خمینی(س) شناخت و در کنار این اقیانوس مواج تا آخرین لحظه‌های عمرش وفادار باقی ماند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: مرحوم آقای محتشمی ویژگی‌های منحصر به فرد و بعضا برجسته ای داشت که او را ممتاز کرد و زندگی طیبه او را شکل داد. اولین آنها بصیرت و هوشیاری او در تشخیص درست راهنما و مراد بود که امام خمینی(س) را انتخاب کرد و در قم، نجف، پاریس و همچنین بعد از پیروزی انقلاب همواره به عنوان مرید، شاگرد و سربازی مخلص در رکاب امام بود.