روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
05 اردیبهشت 1395  |  ورزش  |  کد خبر: 9613
0
0
ملی‌پوشان وزنه‌برداری حریفان خود را شناختند
اعضای تیم ملی وزنه‌برداری ایران در حالی حریفان خود را شناختند که فقط سید ایوب موسوی در رده نخست استارت لیست وزن خود قرار گرفت.
به گزارش مهر، مسابقات قهرمانی وزنه‌برداری از امروز (یکشنبه) به میزبانی تاشکند ازبکستان آغاز می‌شود که در بخش مردان ۱۶۱ وزنه بردار از ۳۰ کشور به روی تخته خواهند رفت.
برهمین اساس پس از اعلام استارت لیست این مسابقات، وزنه‌برداران کشورمان حریفان خود را شناختند که از ۸ وزنه بردار تیم ملی تنها سید ایوب موسوی در رده نخست استارت لیست وزن خود قرار دارد.
در دسته ۷۷کیلوگرم علی میری با رکورد ورودی ۳۴۱ کیلوگرم با ۱۱ وزنه بردار به رقابت می‌پردازد. در رده چهارم استارت لیست قرار دارد. بیشترین رکورد ورودی متعلق به وزنه بردار تایلند با ۳۵۵ کیلوگرم است.
در دسته ۸۵ کیلوگرم سید ایوب موسوی با رکورد ورودی ۳۶۱ کیلوگرم در رده نخست استارت لیست وزن خود قرار دارد. او با ۹ وزنه بردار رقابت خواهد کرد.در دسته ۹۴کیلوگرم علی‌هاشمی با رکورد ورودی ۳۶۶ کیلوگرم نفر سوم و رضا بیرالوند با رکورد ورودی ۳۶۳ کیلوگرم نفر چهارم استارت لیست این وزن هستند.جین یون سئونگ از کره جنوبی با ۳۸۰ کیلوگرم در رده نخست قرار دارد.
در دسته ۱۰۵ کیلوگرم محمدرضا براری و کیا قدمی هر دو با رکورد ورودی ۳۹۱ کیلوگرم در استارت لیست این وزن، سوم و چهارم هستند.ایوان افریموف نفر هشتم جهان و سرداربیک داسمورتوف نفر دهم جهان که هر دو از ازبکستان هستند با رکورد ورودی ۳۹۵ کیلوگرم رقبای نمایندگان ایران محسوب می‌شوند.
در دسته ۱۰۵+کیلوگرم محسن بهرام زاده و بهادر مولایی با رکورد ورودی ۴۰۷ کیلوگرم، سوم و چهارم استارت لیست هستند. چن شی از چین تایپه با رکورد ورودی ۴۲۰ کیلوگرم و روسلان نورالدینوف ازبک با رکورد وردی ۴۱۵ کیلوگرم مهمترین رقبای این دو ملی پوش ایرانی خواهند بود
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه