روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
21 فروردین 1395  |  سیاست  |  کد خبر: 8578
0
0
بزن ‌بزن در تیم رسانه‌ای حامیان احمدی‌نژاد
 پس از حضور محمود احمدی‌نژاد در آمل و استقبال سرد و دور از انتظاری که هواداران وی از قبل پیش‌بینی می‌کردند، درگیری در بین حامیان رسانه‌ای رئیس‌جمهوری سابق بالا گرفت.
به نقل از کانال تلگرامی پشت پرده ، از پنج‌شنبه‌شب گذشته، هرکدام از فعالین رسانه‌ای نزدیک به محمود احمدی‌نژاد، فرد دیگر را «سوءاستفاده‌گر» خوانده و با اعطای برچسب‌های متعدد به یکدیگر، از هم‌اکنون اختلاف‌ها را علنی کرده‌اند.
بازی کلش آو کلنز در مجلس شورای اسلامی!
همدلی – وب‌سایت ۲۴آنلاین تصویری از مجلس شورای اسلامی منتشر کرد که در آن بیژن نوباوه را در حال انجام بازی «کلش‌اف‌کلنز» نشان می‌دهد. نوباوه خبرنگار و نمایندهٔ دورهٔ هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی و نایب‌رئیس دوم کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از حوزهٔ انتخابیهٔ تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در استان تهران و عضو شورای نظارت بر صداوسیما است. نوباوه که در لیست اصول‌گرایان در حوزه انتخابیه تهران برای مجلس دهم قرار داشت، نتوانست مجوز حضور در این دوره را از مردم بگیرد. این نماینده چندی پیش در گفت‌و‌گو با «همدلی» از برنامه خود برای راه‌اندازی یک حزب فراگیر سخن گفت.
واکنش سفارت روسیه در تهران به انتشار خبر ازدواج با دختران روسی
همدلی – در روزهای اخیر خبری در رسانه‌های مختلف مبنی بر «حمایت روسیه از کسانی که با دختران این کشور ازدواج می‌کنند» منتشر شده است. در این خبر ادعا شده بود که کشور روسیه به این افراد علاوه‌بر ویزا، کمک‌هزینه زندگی می‌دهد و تلاش می‌کنند برای آنها شغل فراهم ‌کند. انتشار این خبر در رسانه‌های فارسی، کامنت‌های طنز و جدی فراوانی را به‌همراه داشت و برخی نیز از مراجعه خود به سفارت روسیه در تهران خبر دادند. اکنون تصویری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده‌است که ادعا می‌شود از درب سفارت روسیه در تهران گرفته شده‌است. در این تصویر جمله «خبر در خصوص ویزای ازدواج و دریافت تابعیت روسیه صحت ندارد» بر روی یک درب
دیده‌می‌شود.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه