روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
20 اسفند 1394  |  جامعه  |  کد خبر: 7672
0
0
می‌خواهم تلویزیون را نقد کنم نه اینکه بکوبم
ستاره اسکندری با بیان اینکه خودش را فرزند تلویزیون می‌داند و معتقد است محبوبیتش به خاطر تلویزیون است، در عین حال به نقد یک‌سری اتفاقات در تلویزیون پرداخت و از رئیس سازمان صدا‌و‌سیما خواست تا یک آسیب‌شناسی در رسانه ملی انجام شود تا دلیل عدم حضور افرادی که خود زاده‌ تلویزیون بودند اما سال‌ها است که کار نمی‌کنند، مشخص شود.
وی با هشدار نسبت به اینکه تلویزیون باید حواسش جمع باشد، تاکید کرد: اگر خوراک خوب به دست مردم برسد دیگر کسی سراغ سریال‌های بی‌سر و ته ماهواره نمی‌رود.
این بازیگر در گفت‌و‌گو باایسنا ابتدا درباره مهمترین اتفاقاتی که در سال 94 در تلویزیون افتاد اظهار کرد:‌ به عنوان بازیگری که اصولا از تئاتر برخاستم ولی خودم را فرزند تلویزیون می‌دانم به دلیل اینکه دیده شدنم، شهرتم و محبوبیتم به خاطر تلویزیون است، به خودم این اجازه را می‌دهم تا یک‌سری اتفاقات را در تلویزیون نقد کنم؛ البته نقد من مفهومش کوبیدن تلویزیون نیست؛ چراکه شخصا معتقدم که چه بهتر افراد خودی و آشنا تلویزیون را نقد کنند. من بعد از سه سال به تلویزیون آمدم و کار می‌کنم و علتش هم این است که در تلویزیون مجموعه اتفاقاتی افتاد و به نظرم بودجه تلویزیون صرف اتفاقات دیگری شد، در نتیجه بخش عمده‌ای از سریال‌ها از بودجه تهی شدند.
اسکندری در ادامه مطلب بالا تصریح کرد: یکی از دلایل این اتفاقات حضور تهیه‌کنندگان ناکارآمد و غیرمتخصص در تلویزیون بود. به هر حال همه ما از تلویزیون خاطرات خوشی داریم و سریال‌های به یادماندنی در ذهن داریم. در بخشی از آن‌ها از جمله مجموعه‌هایی چون «نرگس»، «مرگ تدریجی یک رویا» و «فاکتور 8» خودم نیز کار کردم که به نظرم کارهای قابل قبول و قابل دفاع جدی بودند و حرفی برای گفتن داشتند و جریان‌سازی کردند اما بعد از آن، متاسفانه تولید کارها به دست تهیه‌کنندگانی افتاد که اصل ماجرایشان پول درآوردن یا عکس یادگاری گرفتن در کنار چهار چهره بود.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه