روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
11 اسفند 1394  |  سیاست  |  کد خبر: 6874
0
0
واکنش سایت احمدی‌نژاد به شکست اصولگرایان:
آقای حداد، چه خبر از خط قرمز!
همدلی - وب‌سایت «دولت بهار» که مواضع احمدی‌نژاد را بیان می‌کند پس از انتخابات ۷ اسفند فرصت را مغتنم دانست و اصول‌گرایان را به باد انتقاد گرفت. این سایت با انتخاب تیتر طعنه‌آمیز «آقای حداد، چه خبر از خط قرمز» برای اعلام نتایج مجلس شورای اسلامی در تهران، نارضایتی خود را از لیست اصول‌گرایان نشان داد. در یادداشت دیگری در این سایت نیز آمده‌است: «نامه مخفی رهبر به احمدی‌نژاد را همین ابوترابی افشا کرد و برای احمدی‌نژاد یازده روز خانه نشینی تراشیدند که الحق قد یک قلم دهن کجی روحانی نیست و اصلا قضیه آنطور که بزرگنمایی کردند نبود.
همین اصولگرایان از قبیل خوش چهره که بزرگ‌ترین منتقد احمدی‌نژاد از سوی اصلاح طلبان نام گرفت و تشویق شد، احمد توکلی که از رهبری تذکر گرفت که به دولت احمدی‌نژاد به این شکل ناجوانمردانه هجمه نکن و دیگر اصولگرایانی که با افتخار از نقادی احمدی‌نژاد حرف می‌زنند مسبب این نتایج هستند.»
عضوجبهه پایداری: حتی اصلاح‌طلبان مجلس دهم، مخالف دولتند!
کیهان نوشت - حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد در مجلس، با اشاره به رای مردم به منتقدان دولت در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: مردم در انتخابات به افرادی رای دادند که اکثریت آن‌ها در واقع همسو با دولت نبودند. وی افزود: اکثریت قاطع کسانی که در انتخابات مجلس دهم رای آوردند همسو با دولت نیست و چه اصولگرایان و چه حتی اصلاح‌طلبانی که به مجلس راه پیدا کرده‌اند منتقد دولت هستند. منتخب مردم مشهد در مجلس دهم اظهار داشت: بعضی‌ها درصدد هستند تا این مسئله را القاء کنند که نگاه مردم در انتخابات اخیر تغییر کرده که این موضوع کاملا غلط است و می‌توان آن را در رای مردم به نمایندگان مشاهده کرد.
۲ برادری که با هم وارد مجلس شدند
دو برادر مشهدی توانستند با کسب آرای مردمی وارد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شوند.
امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی که سابقه حضور در مجلس نهم را در کارنامه داشت، با کسب ۳۸۴ هزار و ۷۷ رای به‌عنوان نفر اول از حوزه انتخابیه مشهد برای دومین دوره پیاپی وارد مجلس شد. همچنین سید احسان قاضی‌زاده هاشمی برادر کوچک‌تر وی با کسب ۳۶ هزار و ۴۶۴ رای از مجموع ۱۳۸ هزار و ۴۶۸ رای ماخوذه از حوزه فریمان به مجلس شورای اسلامی راه یافت. سید احسان قاضی‌زاده، دبیر کل اسبق جامعه اسلامی دانشجویان و مسئول کمیته رسانه ستاد ائتلاف اصول‌گرایان بوده است.
از نکات جالب‌توجه دیگر آنکه آقایان سید امیرحسین و سید احسان، پسرعموهای سید حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت دولت یازدهم نیز هستند .
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه