روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
13 آذر 1398  |  ورزش  |  کد خبر: 68172
0
0
نشست رسانه‌ای جایزه ناصر فرهودی؛
جایزه بزرگ ناصر فرهودی برگزار می‌شود
نشست رسانه ای اولین «جایزه ناصر فرهودی» از صدابرداران صاحب نام حوزه موسیقی روز سه شنبه دوازدهم آذر با حضور اهالی رسانه برگزار شد. ناصر فرهودی از صدابرداران و صداگذاران پیشکسوت موسیقی کشورمان بود که طی چندین سال با هنرمندان و گروه های سرشناس موسیقی فعالیت می‌کرد. این هنرمند ۱۳ مرداد سال ۹۶ دار فانی را وداع گفت.
میلاد فرهودی فرزند زنده یاد ناصر فرهودی در ابتدای این نشست رسانه‌ای، ضمن قدردانی از دست اندرکاران برگزاری جایزه ناصر فرهودی طی توضیحاتی درباره روند برگزاری این رویداد گفت: امروز روز تولد پدرم است و بسیار خوشحالم که در چنین روزی میزبان اهالی رسانی هستیم. به هر حال ما نهایت تلاش خود را انجام دادیم تا با برگزاری این رویداد که به نام پدر عنوان گرفته شرایطی را فراهم کنیم که حوزه صدابرداری در موسیقی بتواند بیشتر از اینها مورد توجه قرار بگیرد.
اولین دوره از جایزه بزرگ ناصر فرهودی در ۲ بخش برگزار می‌شود که بخش اصلی آن، رقابت در زمینه میکس و مستر است. پنج پروژه باز در عرصه موسیقی فیلم، موسیقی پاپ الکترونیک، پاپ ارکسترال، سنتی و راک به صورت wave و به صورت ZIP در دسترس شرکت کننده ها قرار می‌گیرد که می‌توانند با مراجعه به سامانه «استودیو پاپ» آن ها را دریافت کنند. این در حالی است که هر شرکت کننده می‌تواند حداکثر با ۲ پروژه از این چند حوزه در جایزه بزرگ ناصر فرهودی شرکت کند که باید پس از انجام میکس و مسترینگ، آن را به صورت mp3 با کیفیت ۳۲۰ در سایت بارگذاری کند.
بخش جانبی این رقابت هم در قالب تئوری است که در این زمینه جست و جو، ترجمه و دفاع از مقالات در زمینه میکس و مستر مورد توجه قرار گرفته است. در این بخش هر شرکت کننده می‌تواند یک مقاله را در سایت بارگذاری کند که برگزیدگان از سوی داوران جهت دفاع در روز تعیین شده دعوت خواهند شد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه