روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
27 فروردین 1398  |  ورزش  |  کد خبر: 60585
0
0
انتخاب بهترین داستان نویس کارگاه خودنویس توسط مردم
پس از پایان مسابقه داستان نویسی «خودنویس» توسط نشر جام جم و برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای شرکت کنندگان، این موسسه نشر اعلام کرد که انتخاب بهترین داستان نویس خودنویس توسط مردم انتخاب می‌شود.
به گزارش مهر، بر اساس فراخوان اولیه، علاقه مندان به شرکت در این رویداد می‌توانند از تاریخ 25 فروردین تا 10 اردیبهشت 98 با ارسال عدد ۲ به سامانه رایگان پیامکی ۱۰۰۰۵۱۹۵ لینک نرم افزار کتابخوان جام جم را دریافت کنند. قرعه کشی این رویداد در میان رای دهندگان نیز صورت می‌گیرد و به قید قرعه به ۱۰ نفر، یک میلیون تومان پرداخت می‌شود.
پس از انتخاب برترین آثار توسط هیئت داوران مسابقه داستان نویسی خودنویس، با آماده سازی بستر نرم افزاری کتاب الکترونیک در اپلیکیشن کتابخوان جام جم، این امکان فراهم شده است تا مردم بتوانند پس از نصب این اپلیکیشن، ۲۰ آثار طلایی مسابقه خودنویس را مطالعه کرده و نظر خود را در بخش نظرات ثبت و امتیاز نهایی خود را به نویسنده و اثرش ثبت کنند.
مسابقه داستان نویسی «خودنویس» در تابستان سال ۱۳۹۷ توسط نشر جام جم آغاز شد و بر اساس گفته قاسم صفایی نژاد، مدیر نشر جام جم یکی از اهداف اصلی این مسابقه مشارکت مردم در تولید محتوا بوده است. او در ادامه گفت: در ابتدای شروع فراخوان این مسابقه با چالش‌های زیادی روبرو بودیم و با توجه به اینکه برای اولین بار در ایران، مسابقه سراسری داستان بلند برگزار می‌شد، تجربه‌ای در این خصوص وجود نداشت. پس از شروع فراخوان مسابقه داستان نویسی خودنویس و شروع تبلیغات سراسری، ۴۵۹ اثر از سراسر کشور عزیزمان ایران برای تیم نشر جام جم ارسال شد که این استقبال در نوع خودش بی نظیر بوده است.
صفایی نژاد در ادامه گفت: ما همه تلاش‌مان را برای رعایت عدالت و کشف استعداد انجام دادیم. به جز ۲۰ نفر برگزیده، تمامی افرادی که نمره بالای ۵۰ از ۱۰۰ داوران را کسب کرده اند، از طریق نشر جام جم به اشکال مختلف حمایت شده اند. این حمایت‌ها شامل اهدای کتاب آموزش داستان نویسی یا شرکت با تخفیف ۵۰ درصد در کارگاه‌های داستان نویسی بوده است.
نشر جام جم همچنین سایت http://jjp.ir را نیز جهت اطلاع دقیق از برگزیدگان مردمی و اسامی برندگان قرعه‌کشی معرفی کرد.
اخبار مرتبط
دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه