روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
26 اسفند 1397  |  ورزش  |  کد خبر: 60082
0
0
رسوایی جنسی یک فیلمساز مشهور دیگر
«برایان سینگر» در پی مطرح شدن اتهامات جنسی از یک پروژه سینمایی کنار گذاشته شد. «برایان سینگر» قرار بود کارگردانی فیلم «سونیای سرخ» را انجام دهد که بازسازی یک اثر سینمای دهه ۱۹۸۰ به همین نام است. اما در پی مطرح شدن اتهامات جنسی علیه سینگر، کار به سرانجام نرسید و در نهایت «آدام لرنر» تهیه‌کننده «سونیای سرخ» در یافتن توزیع‌کننده برای فیلم ناکام ماند و با توقف پروژه، «سینگر »را از پروژه کنار گذاشت.
«سینگر» قرار بود برای کارگردانی این اثر سینمایی تا ۱۰ میلیون دلار دستمزد بگیرد. اتهامات جنسی مطرح شده علیه «سینگر» هر چند با انکار این کارگردان روبرو شد اما تبعات سنگینی برای او داشت که کمترین آن خط خوردن از جمع نامزدهای جایزه بفتا بود.
«سونیای سرخ» اصلی سال ۱۹۸۵ با بازی «بریگیته نیلسن» و «آرنولد شوارتزنگر» روی پرده سینما رفت. «برایان سینگر» کارگردان مشهوری است که فیلم‌های «مظنونین همیشگی»، «مردان ایکس» و البته بخش عمده‌ای از «راپسودی بوهمی» را در کارنامه دارد. او اواخر سال ۲۰۱۷ از پروژه «راپسودی بوهمی» هم اخراج شد اما کارش به حدی پیش رفته بود که نامش در جمع عوامل سازنده این فیلم نامزد اسکار جای بگیرد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه