روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
26 اسفند 1397  |  ورزش  |  کد خبر: 60080
0
0
دفاع اسعدیان از گریم سریال «لحظه گرگ و میش»
همایون اسعدیان با بیان اینکه در بحث گریم بازیگران خانم با محدودیت‌هایی مواجه هستیم، درباره استفاده نکردن از سوپراستارها در سریال لحظه گرگ و میش گفت: می‌توانستیم از بازیگران چهره در سریال استفاده کنیم ولی به شخصه فکر کردم این کار درست نیست.
به گزارش ایلنا، سریال «لحظه گرگ و میش» به کارگردانی همایون اسعدیان، یکی از سریال‌های پربحث تلویزیون در سال جاری بود که عده‌ای آن را دوست داشته و عده‌ای به آن نقد‌هایی را وارد می‌دانستند. یکی از موضوعات مورد نقد سریال، بحث گریم بازیگران آن بود که عده‌ای با توجه به روایت 20 ساله داستان، تغییرات چهره را کم می‌دانستند.
همایون اسعدیان در رابطه با این موضوع گفت: تغییرات گریم کاملا مشخص بوده ولی چون ما ذره ذره در طی سال‌ها جلو آمدیم، این موضوع توسط عده‌ای حس نشده است. در جایی دیدم که عکس‌هایی از شخصیت یاسمن را کنار هم گذاشته بودند که ببینید هیچ تغییری در چهره به وجود نیامده، در صورتی که اصلا این طور نیست.
او ادامه داد: به طور کلی دستِ ما در گریم مردها بازتر بود و به نوعی این موضوع کاملا مشهود است. به عنوان مثال به راحتی می‌توان متوجه تغییر چهره زیاد شخصیت‌های «سروش»، «هادی»، «حامد» و بقیه شخصیت‌های مرد شد اما در مورد خانم‌ها به طور کلی با مشکل مواجه هستیم. چراکه تنها گِردی صورت آنها باید گریم شود. چه کاری می‌توان با صورت آنها کرد؟ اگر به سراغ گریم افکتیو و پلاستیک می‌رفتیم، زمان‌بر و هزینه‌بر بود و نمی‌توانستیم. به نوعی باید با سایه روشن و خطوط این کار را انجام می‌دادیم، که آن هم حدی دارد و اگر از آن حد عبور کنید، چرک می‌شود.
او همچنین درباره انتخاب بازیگران جوان و استفاده نکردن از سوپراستارها در این سریال گفت: به هیچ وجه دلیل این کار، کمبود بودجه نبوده و انتخاب شخصی من است. می‌توانستیم از چندین بازیگر چهره استفاده کنیم و تلویزیون نیز از این موضوع استقبال می‌کرد ولی فکر کردم کار درستی نیست.
اسعدیان گفت: گاهی پیش می‌آید که در عوض کردن کانال‌های تلویزیون، مرتب بازیگران مشخصی را می‌بینیم که خسته‌کننده است. به شخصه وقتی دیدم می‌توانیم نیروهای جدیدی بیاوریم، گفتم چرا این کار را نکنیم. ضمن اینکه احساس می‌کنم، انتخاب‌های خیلی خوبی برای شخصیت‌های این فیلم انجام شده. از انتخاب بازیگران رضایت دارم و واقعا این موضوع ربطی به بودجه نداشت.
اخبار مرتبط
دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه