روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
25 اسفند 1397  |  ورزش  |  کد خبر: 60036
0
0
نسخه بلو-ری فیلم Abyss «جیمز کامرون» سرانجام منتشر می‌شود
پایان انتظار دوستدارانِ «ورطه»
دوستداران «جیمز کامرون» سال‌هاست منتظر انتشار نسخه بلو-ری فیلم «ورطه» (The Abyss) هستند. این فیلم اکشن علمی-تخیلی در سال ۱۹۸۹ روی دیسک‌های دی‌وی‌دی عرضه شد، اما تا به حال با کیفیت بلو-ری به بازار راه نیافته است. «اسکیپ کیمبال» که در پروژه‌هایی نظیر «آواتار» و «آلیتا: فرشته جنگ» با کامرون همکاری کرده، اخیرا فاش کرده که ممکن است نسخه ریمستر شده و 4K «ورطه» منتشر شود.
«ورطه» یکی از بهترین فیلم‌های کامرون است و با توجه به پست‌های اینستاگرام «اسکیپ کیمبال» و هشتگ‌های او به نظر می‌رسد انتظار طولانی هواداران برای دیدن نسخه بلو-ری 4K فیلم به پایان نزدیک می‌شود.
نوامبر سال گذشته کامرون در مصاحبه با مجله «امپایر» تایید کرد نسخه بلو-ری «ورطه» و اکشن کمدی «دروغ‌های راست» (True Lies) محصول ۱۹۹۴ با بازی «جیمی لی کورتیس» و «آرنولد شوارتزنگر» در آینده به بازار عرضه می‌شوند.
کامرون در آن مصاحبه گفت: «این موضوع در فهرست کارهایی قرار دارد که باید انجام دهم. مسئله مدیریت زمان است. «دروغ‌های راست» و «ورطه» هر دو به بلو-ری تبدیل شده‌اند و منتظر بازبینی من مانده‌اند. مشکل این است که باید برای هر کدام ۱۴ ساعت وقت بگذارم و رنگ‌های آن‌ها را تصحیح کنم ولی من ۲۸ ساعت وقت ندارم!»
کامرون ادامه داد: «سعی می‌کنم تا پایان سال این کار را انجام دهم.» اما سال ۲۰۱۸ به پایان رسید و خبری از کامرون نشد. شاید بیشتر به این دلیل که سخت مشغول آماده سازی دنباله‌های «آواتار» است.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه