روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
22 دی 1397  |  دانش و فناوری  |  کد خبر: 57493
0
0
تکذیب خبر احضار علی ضیاء و ممنوع‌التصویری زائری به درخواست هیات رئیسه مجلس
ایلنا| سخنگوی هیات رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: اینکه مجری برنامه‌ای احضار شده باشد، صحت ندارد ما به کسی نگفتیم که فردی در صدا و سیما ممنوع التصویر شود. این‌ها اصلا در شان هیات رئیسه و رئیس مجلس نیست.
بهروز نعمتی عضو هیات ریسه مجلس شورای اسلامی روز گذشته در حاشیه صحن علنی در جمع خبرنگاران درباره واکنش‌ها به اظهارات مجری برنامه فرمول یک و درخواست ممنوع التصویری زائری یکی از کارشناسان صدا و سیما گفت: در وهله اول همه باید بدانند که اخبار جلسه هیات رئیسه مجلس از طریق سخنگو به رسانه‌ها داده می‌شود.
وی تاکید کرد: از طرف دیگر جلسات ما با مسئولان روال همیشگی دارد و هرچند وقت یک بار با مسئولان صدا و سیما یا معاونان رئیس‌جمهور و وزرا جلسه‌ای برای بررسی مسائل مختلف برگزار می‌کنیم. سخنگوی هیات رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: اخیرا جلسه‌ای با آقای علی عسگری رئیس صدا و سیما و معاونان ایشان برگزار کردیم که جلسه خوبی بود و مواردی در این جلسه بیان شد که توقع مجلس آن است که با توجه به شرایط اقتصادی صدا و سیما به عنوان پشتیبان تولید در این زمینه وقت بگذارد و برنامه‌هایش هم‌پوشانی داشته باشد تا بتوانیم از فضای ایجاد شده عبور کنیم.
نعمتی خاطرنشان کرد: در فضای فعلی باید همه به سمت پیشبرد امور حرکت کنیم و گلایه‌مندی‌ها را هم بیان کنیم اما مجلس آقای ضیاء را احضار نکرده و همان روز در مصاحبه با یکی از رسانه‌ها این مساله تکذیب شده است اما اینکه چرا برخی به آن دامن می‌زنند، جای سوال است.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه