روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
18 دی 1397  |  ورزش  |  کد خبر: 57344
0
0
مجری برنامه «فرمول یک» برای صحبت‌های زائری و دادکان توضیح داد
علی ضیا به مجلس رفت
علی ضیاء به دلیل سخنان حجت‌الاسلام زائری در برنامه شب یلدا و گفت‌وگو با محمد دادکان، در مجلس شورای اسلامی حضور پیدا کرد.
مجری برنامه تلویزیونی «فرمول یک» که به مناسبت شب یلدا، دو ویژه برنامه روی آنتن برد ، در این برنامه‌ها میزبان حجت الاسلام زائری و محمد دادکان رئیس اسبق فدراسیون فوتبال بود. او به دلیل اظهارات میهمانانش در این برنامه از سوی نمایندگان مجلس فراخوانده شد.
به گزارش فارس، این مجری یکشنبه ۱۶ دی ماه به دلیل اظهارات دادکان و دوشنبه ۱۷ دی ماه به دلیل اظهارات زائری پاسخگوی نمایندگان مجلس بود. زائری در این برنامه ضمن گلایه از نمایندگان مجلس و به ویژه عملکرد نماینده سراوان گفته بود: «شرم بر این مجلس، شرم بر این مسئولین، شرم بر کسانی که به جای درد مردم، مسئله شان این است فیلم را چه کسی گرفته و برویم پدر او را دربیاوریم! من به عنوان یک آخوند، شما به عنوان یک مجری و همه ما باید به خودمان بگوییم به کجا داریم می رویم و چه بلایی قرار است سر بچه های‌مان بیاید.»
دادکان نیز در برنامه نسبت به عملکرد دولت و انتخاب‌های ضعیف آنها در حوزه‌های مختلف گلایه کرده بود. رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک هم پیش از این ضمن تماس تلفنی با عبدالعلی علی عسگری رئیس سازمان صداو سیما گلایه‌هایی نسبت به این برنامه انجام داده بود.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه