روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
11 آذر 1397  |  سیاست  |  کد خبر: 55641
0
0
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح:
از دستاوردهای ماهواره ای در دهه فجر رونمایی می شود
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از برگزاری مراسم دهه فجر امسال به صورت ویژه خبر داد و اعلام کرد: از دستاوردهای ماهواره ای و دریایی این وزارتخانه در این ایام رونمایی می شود.
به گزارش ایرنا، امیر سرتیپ «امیر حاتمی» روز گذشته- شنبه- در حاشیه همایش فرماندهان و شورای بسیج که در شهرک امام خمینی (ره) تهران برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دهه فجر انقلاب اسلامی امسال به شکل ویژه ای برگزار می شود زیرا همه دستگاه ها مصمم هستند که بخش بزرگی از توان و دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند.
وی افزود: وزارت دفاع هم دستاوردهای خوبی در بخش های ماهواره ای، دریانوردی و دیگر عرصه ها دارد که در دهه فجر از آنها رونمایی می شود.
وزیر دفاع با بیان این که کارکرد اصلی بسیج در وزارت دفاع سرعت دادن و تعمیق ماموریت ها است، اضافه کرد: وزارت دفاع در سال های گذشته هدایای بسیار خوبی به مردم اهدا کرد.
امیر حاتمی افزود: روحیه بسیجی در رسیدن به خط تولید هواپیمای کوثر، هواپیمای آتش نشان، خودرو زرهی، موشک و اتواع رادار ها نقش موثر داشته است. وی خاطرنشان کرد: دشمن برنامه ریزی کرده بود که با حضور تروریست ها در منطقه دائما ناامنی ایجاد کند؛ آنها انواع جنایت ها را مرتکب شدند و از سلاح شیمیایی استفاده کردند.
وزیر دفاع با بیان این که تمام این جنایت ها با حمایت آمریکا انجام می شود، گفت: آنچه این توطئه ها را خنثی می کند عزم مردم و نیروهای مسلح ملت ها به ویژه سوریه و عراق بود.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه