روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
20 آبان 1397  |  سیاست  |  کد خبر: 54837
0
0
جهانگیری:
باید مسایل کشور را صادقانه با مردم درمیان بگذاریم
ایسنا|معاون اول رئیس جمهور با اشاره به انزوای آمریکا در آغاز دور جدید تحریم‌ها علیه ملت ایران، گفت: این اتفاق نمایش سیاسی و پیروزی ایران علیه آمریکاست که در تاریخ ثبت خواهد شد، آمریکا برای اولین بار علیه کشوری مثل ایران وارد میدان تحریم و جنگ اقتصادی می‌شود و در دنیا منزوی و تنها می‌ماند.
به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری عصر شنبه در مراسم تکریم و معارفه وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه آخرین پرده نمایش آقای ترامپ و همکارانش دیشب به نمایش درآمد، بر رصد دقیق حوادث و تصمیم گیری صحیح در مواجهه با شرایط جدید تاکید کرد و گفت: آنچه در این مقطع، حیاتی و لازم است گفت و گوی صادقانه با مردم یعنی صاحبان اصلی کشور، نظام و انقلاب است زیرا عبور از شرایط سخت پیش رو جز با همدلی و مشارکت مردم ممکن نیست.
معاون اول رئیس جمهور ضمن تاکید بر پرهیز از نگران ساختن بی مورد جامعه، در عین حال تصریح کرد: مردم باید در جریان امور باشند و نباید هیچ موضوعی از مردم پنهان بماند .
جهانگیری با اشاره به حوادث و تجربه به دست آمده از سالهای دفاع مقدس و همراهی و همبستگی مردم و مسئولان در آن ایام گفت: اگر مردم در شرایط دشوار ببینند مسئولین کشور صادقانه برای عبور از مشکلات تلاش می کنند و از توانایی و دانش لازم هم برخوردارند ، حتماً به میدان آمده و از هیچ فداکاری در این زمینه دریغ نخواهند کرد .
معاون اول رئیس جمهور با بیان خاطره ای از مادر یک شهید که وقتی جنازه فرزندش را دید،‌ فریاد زد «خدایا شکر فرزندم را در راه تو و برای سربلندی کشورم دادم»، اظهار داشت: تجربه به ما می گوید؛ اگر مردم ایران مطمئن شوند مسئولین صادقانه در مسیر عبور از مشکلات کشور گام برمی دارند حتماً فداکاری و مشارکت خواهند کرد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه