روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
17 بهمن 1394  |  ورزش  |  کد خبر: 5150
0
0
رئیس عالی مدرسه کشتی داغستان روسیه:
حذف کشتی از المپیک منتفی شد
رئیس عالی مدرسه کشتی داغستان روسیه گفت: سیستم مسابقات کشتی در جهان تغییر کرده و حذف این رشته ورزشی از المپیک منتفی شده است. عبدالکیف نجم‌الدین دیروز «جمعه» در حاشیه برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی کشتی جام شهید هاشمی‌نژاد در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: این دوره از مسابقات تورنمنت خیلی خوبی برای کشتی‌گیران به‌شمار می‌رود و ما با ترکیبی از جوانان و قهرمانان پا به میدان گذاشتیم.
وی با قدردانی از مسئولان کشتی استان مازندران و شهرستان بهشهر در میزبانی از این دوره از مسابقات، افزود: ورزشکاران مازندران حاضر در این دوره از مسابقات خیلی خوب و آینده‌دار هستند.
رئیس عالی مدرسه کشتی داغستان روسیه با تاکید بر اینکه مربیان و مسئولان ایرانی باید بیشتر با کشتی‌گیران کار کنند، ادامه داد: رقابت کشتی‌گیران در این تورنمنت خوب و رضایت‌بخش است. نجم‌الدین با اشاره به حضور پرشور تماشاگران در سالن مسابقه، اضافه کرد: کشتی هیچ جای دنیا مانند مازندران تماشاگر ندارد و برگزاری اینگونه مسابقات در ایران پرهیجان است.
وی با بیان اینکه مازندران در کشتی ایران حرف اول را می‌زند، افزود: بعد از مازندران داغستان روسیه می‌توانند چنین تماشاگران پرهیجانی داشته باشد.
رئیس عالی مدرسه کشتی داغستان روسیه بیان کرد: کشتی ورزش اول مردم ایران است و عاشقانه با آن برخورد و در سالن‌های ورزشی حضور پیدا می‌کنند. نجم‌الدین با بیان اینکه حضور چنین تماشاگرانی در سالن‌های ورزشی بحثی برای حذف کشتی از المپیک باقی نگذاشته است، گفت: سیستم مسابقات کشتی در جهان تغییر کرده و حذف این رشته ورزشی از المپیک منتفی
شده است.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه