روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
15 بهمن 1394  |  سیاست  |  کد خبر: 5028
0
0
لیست رهروان قبل از زمان رسمی تبلیغات منتشر می‌شود
ایسنا - ایرج عبدی، عضو هیات رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت که لیست رهروان ولایت قبل از آغاز زمان تبلیغات انتخاباتی نهایی و منتشر می‌شود. عبدی گفت: فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت طبق وعده قبلی در تهران، کلانشهرها و مراکز استان لیست انتخاباتی می‌دهد و در حوزه‌های انتخابیه کوچک نیز از افراد خاصی حمایت خواهد کرد. وی با تاکید بر اینکه رهروان ولایت حتماً‌ با لیست در انتخابات حضور خواهد داشت، گفت: قطعاً همزمان با آغاز تبلیغات انتخاباتی این لیست‌ها منتشر می‌شود و ما برای تمامی حوزه‌های انتخابیه کاندیدا و فردی را برای معرفی به مردم مدنظر داریم.
جامعه روحانیت درباره نام ‌هاشمی در لیست خبرگان به نتیجه نرسیده است
خبرآنلاین – آیت‌الله موحدی کرمانی، دبیر کل جامعه روحانیت مبارز درباره خبر حذف‌ هاشمی رفسنجانی از فهرست این تشکل گفت: اصلا جلسه‌ای که نام وی مطرح شود نداشتیم و این سخن کذب است. وی افزود: هنوز درباره این مسئله و نتیجه نهایی فهرست (خبرگان) جلسه‌ای برگزار نشده است و در باره نام وی هنوز به نتیجه نرسیده‌ایم. دبیر کل جامعه روحانیت مبارز در خصوص فهرست نهایی داوطلبان مجلس شورای اسلامی نیز گفت: فهرست به 30 نفر نزدیک شده است، اما هنوز اسامی نهایی قطعی نیست.
احمدی‌نژاد برای ریاست جمهوری
فعلا برنامه‌ ندارد
ایسنا – علی‌اکبر جوانفکر، مشاور رسانه‌ای رئیس دولت‌های نهم و دهم با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری سال 96 گفت: فعلا برنامه‌ای نداریم و اگر برنامه‌ای باشد به موقعش اعلام می‌کنیم. جوانفکر در پاسخ به این سوال که آیا احمدی‌نژاد برای انتخابات پیش‌رو از فرد یا جناح خاصی حمایت می‌کند، گفت: همان‌طور که آقای احمدی‌نژاد اعلام کردند هیچ برنامه‌ای برای حمایت از جناح یا فردی خاص در انتخابات‌های مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری ندارد.
محمدنبی حبیبی: اصلاح‌طلبان
عددی نبودند!
محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس در اسفند سال جاری خاطرنشان کرد: شرایط انتخابات سال 94 هیچ شباهتی با انتخابات دوره هشتم و نهم مجلس ندارد. در انتخابات هشتم و نهم مجلس اصولگرا همه با هم رقابت کردند و چون طرف مقابل عددی نبود مجلس اصولگرا تشکیل شد، اما انتخابات 94 این گونه نیست. حبیبی گفت: اصلاح‌طلبان با آمدن دولت یازدهم جان گرفتند و تصمیم دارند با اعتدالیون ائتلاف کنند. وی با بیان اینکه ما طعم تلخ تفرق را در انتخابات 92 کشیده‌ایم، تصریح کرد: در آن زمان برخی‌ها گفتند طرف مقابل قدرت آن چنانی ندارد و اصولگرایان با هم رقابت کنند و نتیجه این شد که امروز می‌بینیم. حبیبی یادآور شد: شرایط امروز انتخابات بسیار خطیرتر از انتخابات ریاست جمهوری سال 92 است. یک عده خیال می‌کنند چون مهره‌های اصلاح‌طلب تایید نشده‌اند باید خیالمان راحت باشد در صورتی که این خیالی باطل است. وی گفت: مسلما اصلاح طلبان می‌دانستند کسانی که از آنها سابقه زندان دارد و یا در فتنه 88 حضور داشته است رد صلاحیت خواهد شد و به همین دلیل یک لایه دوم و سوم را هم تشکیل دادند و لایه سوم آنها افرادی هستند که در بین مردم به عنوان اصلاح طلب
شناخته نمی‌شوند.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه