روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
22 فروردین 1397  |  گردشگری  |  کد خبر: 45645
0
0
باران تازه در راه است
رودخانه‌ها سیلابی می‌شوند
سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی تازه‌ای به مناطق وسیعی از کشور خبر داد که منجر به بارندگی و سیلابی شدن رودخانه‌ها خواهد شد. مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: فردا چهارشنبه بارش باران گاهی به شکل رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید همراه با آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها در کردستان، کرمانشاه، ایلام و شمال و غرب خوزستان رخ خواهد داد.
احد وظیفه افزود: روز پنجشنبه بارش باران گاهی به شکل رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید همراه با آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه ها را در چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، نیمه جنوبی آذربایجان غربی و برخی مناطق آذربایجان شرقی و رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید همراه با آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها را در کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان و نیمه شمالی خوزستان شاهد خواهیم بود.
وی تاکید کرد: با توجه به وزش باد شدید، از اواسط روز چهارشنبه و طی روز پنجشنبه شمال خلیج فارس مواج است از این رو توصیه می شود جهت جلوگیری از خسارت‌های احتمالی تمهیدات لازم بکار گرفته شود. 
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه