روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
14 اسفند 1396  |  جامعه  |  کد خبر: 44686
0
0
همه چیز برای برنامه‌های تحویل سال
شبکه‌های تلویزیون بین مجریان تقسیم شد
لحظه سال تحویل و 13 روز نوروز، از جمله ایامی است که هر ساله در برگزاری آن بیشترین سهم را صدا و سیما با تولیدات تلویزیونی و رادیویی خود برای شبکه های سراسری دارد. از این رو طبق روال همیشگی از اواسط بهمن ماه زمزمه برنامه های سال تحویل و سریال های نوروزی در رسانه ها پررنگ تر از دیگر اخبار تلویزیون است. به گزارش ایران آرت؛ امسال ویژه برنامه‌های تحویل سال 97 در شبکه‌های تلویزیونی را مجری‌های معروفی اجرا خواهند کرد.
شبکه یک
برخلاف سال پیش که با برنامه تلویزیونی «سین مثل سریال» سال جدید را جشن می گرفت، امسال همان گروه برنامه ساز «فرمول یک» بعد از یک وقفه کوتاه در اسفند ماه، با اجرای سید علی ضیا لحظات تحویل بهار 97 را در برنامه ای با عنوان «یک/یک» جشن بگیرند.
شبکه دو
محمد سلوکى مجرى صداوسیما قرار است در ویژه برنامه‌ای اجرای برنامه سال تحویل شبکه دو را انجام دهد. عوامل سازنده این برنامه قصد دارند از هنرمندان مطرح و شناخته شده براى حضور در این برنامه استفاده کنند.
شبکه سه
همانند سال های گذشته احسان علیخانی اجرای برنامه تحویل سال را به عهده دارد. گروهاحسان علیخانی از ماه ها قبل طرح خود را به شبکه سه تحویل داده اند و در حال تدارک یک برنامه جذاب برای مخاطبان هستند. البته امسال ویژه برنامه «سه ستاره» از شبکه سه سیما پخش نمی شود و برنامه سال تحویل دو روز زودتر روی آنتن خواهد رفت.
شبکه پنج
این ویژه برنامه در برنامه‌ «شب فیروزه‌ای» گنجانده شده است که با توجه به مقارن شدن این روز با شهادت امام هادی (ع) برنامه روی آنتن خواهد رفت، اما هنوز مجری این برنامه مشخص نشده است.
همچنین در شبکه نسیم هم فرزاد حسنی برنامه جدیدی را مجری گری می کند که پخش این برنامه در ایام عید هم ادامه دارد.
برای برنامه های دیگر هم طبق روال هرسال گزینه‌هایی چون شاهین جمشیدی، احسان کرمی، نیما کرمی و همسرش روی میز است و باید دید آیا مدیران امسال هم همانند سال گذشته عمل می کنند یا دست به ابتکار جدیدی می‌زنند.
اخبار مرتبط
دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه