روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
28 بهمن 1396  |  سیاست  |  کد خبر: 43942
0
0
علی مطهری:
راهپیمایی 22 بهمن دو اهمیت ویژه داشت
فارس| علی مطهری، نماینده مردم تهران و نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن سال جاری گفت: راهپیمایی 22 بهمن امسال از دو جهت اهمیت داشت.یکی از اهمیت‌های این راهپیمایی به خاطر حوادث دی‌ماه گذشته بود، که به هر حال عده‌ای برای آسیب‌‌زدن به نظام جمهوری اسلامی برنامه‌ریزی کرده بودند و انتظار داشتند که آن حوادث تا 22 بهمن کشیده شود و آسیبی به راهپیمایی 22 بهمن زده شود.
او افزود: اما ما دیدیم که درست برعکس شد و شاهد بودیم راهپیمایی‌ 22 بهمن در سراسر کشور تماماً با شکوه برگزار شد و آنها نتوانستند به حرکت‌های خود ادامه دهند؛‌ در واقع مردم حرکت‌های آنها را نپذیرفتند و همراهی نکردند.
او دومین اهمیت راهپیمایی 22 بهمن امسال را به سبب موضع جدید آمریکا حائز اهمیت خواند و گفت: دومین اهمیت از نظر موضع جدید آمریکا قابل توجه است که چند وقتی است که آشکار، روشن و علنی از تغییر نظام در ایران صحبت و بیان می‌کنند که تنها راه تغییر نظام حکومتی در ایران است؛ اینها در حقیقت گستاخی خود را نشان می‌دهند.
او تاکید کرد: طبیعی است که این راهپیمایی‌هایی که در 22 بهمن امسال انجام شد و مردم حضور خودشان را به صورت خیلی با شکوه و پرشور نشان دادند، آن دو پدیده ذکر شده را خنثی کردند و در واقع آنها را ناامید کردند که بتوانند به آسانی به هدف خود برسند.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه