روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
23 بهمن 1396  |  سیاست  |  کد خبر: 43787
0
0
همه در راهپیمایی ۲۲ بهمن بودند
فرارو| در طلیعه فجر چهلم انقلاب؛ راهپیمایی بزرگ مردم ایران به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر کشور برگزار شد.
روز یکشنبه ۲۲ بهمن؛ مردم ایران اسلامی علاوه بر تهران در بیش از هزار شهرستان،‌ شهر و بخش و همچنین در بیش از ۴ هزار روستا با حضور در خیابان‌های سراسر کشور سی‌ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و طلیعه فجر چهلم انقلاب خود را جشن گرفتند.
بیش از ۶ هزار عکاس، خبرنگار و فیلمبردار داخلی و خارجی و ۲۵۰ خبرنگار خارجی جشن ملی مردم ایران را پوشش دادند.
در تهران از ساعت ۹ صبح و از مسیرهای ده‌گانه راهپیمایی به سوی میعادگاه میدان آزادی در حالی‌ آغاز شد که ساعتی پیش از شروع رسمی راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، مردم پایتخت در خیابان‌های تهران حضور یافته‌ بودند.
این مراسم با صدور قرائت قطعنامه پایانی راهپیمایی و سخنرانی رئیس‌جمهور همزمان با اذان ظهر در میدان آزادی تهران پایان یافت.
محسن هاشمی رفسنجانی، رییس شورای شهر تهران با حضور در این راهپیمایی گفت: امیدواریم هر روز کارآمدی نظام مانند مشروعیت آن بیشتر شود، و صحبت‌های مسئولان باید امیدوارکننده باشد.
او در حاشیه این مراسم در رابطه با اینکه مردم ایران بدون نگاه به مسائل سیاسی و اختلاف‌ نظرها در این مراسم شرکت می‌کنند، گفت: این حضور پیامی به دنیا دارد مبنی بر این‌که جمهوری اسلامی توانسته است، استقلال خود را حفظ کند و حتی یک نفر در خارج از کشور نمی‌تواند تصور کند که در سیاست‌های نظام دخالت کند.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه