روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
16 بهمن 1396  |  جامعه  |  کد خبر: 43636
0
0
مهران مدیری با حضور در «هفت» درباره انتقاد نکردنش از نهادهایی جز دولت گفت؛
واقعا می شود از نهادهای دیگر انتقاد کرد؟
«مهران مدیری به «هفت» می آید!»؛ این خبری بود که ظهر شنبه درست چند ساعت قبل از حضور مهران مدیری در برنامه هفت روی خط خبرگزاری ها رفت. رضا رشید پور در این برنامه سوالات حاشیه‌ای بسیاری از مهران مدیری پرسید و او هم با صراحت به آنها پاسخ داد.
در حالی که از روز جمعه برنامه سینمایی «هفت» با اجرای رضا رشیدپور از شبکه سه روی آنتن می‌رود تا به پوشش سی و ششمین جشنواره فجر بپردازد، شنبه شب گذشته مهران مدیری به این برنامه سینمایی آمد و به طور مفصل با رضا رشیدپور در مورد حواشی برنامه «دورهمی» صحبت کرد. اما به فیلم‌های مهمی که در سه روز اول جشنواره به نمایش درآمده، توجهی نشد.
مدیری در پاسخ به این ابهام که «گفته می‌شود که به شما دستور داده اند از دولت انتقاد کنید و نسبت به سایر نهادهای حاکمیتی مثل قوه قضائیه و دیگران نقدی نداشته باشید» خطاب به رشیدپور گفت: «واقعا خودت چه فکری می کنی؟! واقعا می شود از نهادهای دیگر انتقاد کرد؟ از قوه قضائیه می شود انتقاد کرد؟ اگر می‌توانستم حتما این کار را می‌کردم. من مشکلات مردم را می‌گویم و چون دایره دولت وسیع تر است، هر مساله ای را بگویم؛ به دولت برمی‌گردد.»
مدیری همچنین در بخش های دیگری از این مصاحبه گفت که از همان ابتدا به مدیران شبکه سه گفته بود که اجرای «هفت» را به طور قطع قبول نخواهد کرد، اما مدیران این شبکه بدون در نظر گرفتن صحبت های او اعلام کردند که مدیری اجرای این برنامه سینمایی را بر عهده خواهد کرد.
اما هر چقدر که این قسمت از برنامه «هفت» با حضور مهران مدیری جذاب بود، ولی به نظر می رسد مدیران شبکه سه و رضا رشیدپور فراموش کرده بودند که این برنامه برای پوشش سی و ششمین جشنواره فیلم فجر روی آنتن می‌رود. در برنامه شنبه‌شب بیشتر وقت این برنامه به گفت‌وگوی رشیدپور با مدیری و حواشی مربوط به برنامه «دورهمی» گذشت و توجه آنچنانی به فیلم ها و اخبار سی و ششمین جشنواره نشد، تا «هفت» با اجرای رضا رشیدپور به دورهمی مجریان تلویزیون تبدیل شود.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه