روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
27 دی 1396  |  دانش و فناوری  |  کد خبر: 42750
0
0
استاندار اصفهان در نشست با فعالان اقتصادی استان اصفهان:
فعالان اقتصادی مستقیم به استاندار مراجعه کنند
نشست مشترک استاندار با تولیدکنندگان، سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی استان اصفهان در تالار اجتماعات اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.
استاندار اصفهان در این نشست با اشاره به توانمندی استان اصفهان در عرصه صنعت،معدن،کشاورزی و گردشگری گفت: مساله بیکاری مهمترین مساله استان است و شایسته نیست صنعتی ترین استان کشور دارای نرخ بیکاری دو درصد بالاتر از میانگین کشور داشته باشد. محسن مهرعلیزاده در ادامه به فعالان اقتصادی که خواستار سرمایه گذاری در استان اصفهان قول داد که مسایل و مشکلات آنان را شخصا دنبال‌ می‌کنم و نیازی به پیگیری از بازرسی نیست. وی به اولویت بندی 30 پروژه استان اصفهان در بخش‌‌های مختلف اقتصادی اشاره کرد و گفت:احیای زاینده رود‌‌،قطار پرسرعت اصفهان – تهران،
توسعه فرودگاه اصفهان،ایجاد پرواز مستقیم اصفهان به 12 پایتخت، تقویت دفتر وزارت امور خارجه در استان، ایجاد پنج کنسولگری کشورهای هدف اقتصادی در اصفهان از جمله پروژه‌‌های تعیین شده است. مهرعلیزاده اضافه کرد:اصفهان به عنوان ‌‌هاب تهران شناخته‌ می‌شود و باید در تمامی زمینه‌‌ها بتواند این شهر را پوشش دهد و نخستین قدم برای آن توسعه فرودگاه است.فرودگاه اصفهان‌ می‌تواند کمک کننده فرودگاه امام خمینی شود و از سفرهای طولانی به مقصد فرودگاه بکاهد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه