روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
05 بهمن 1394  |  سیاست  |  کد خبر: 4210
0
0
درحاشیه
درحاشیه
یک کشته و دو مجروح در درگیری انتخاباتی شوش
ایسنا- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان از کشته و زخمی شدن ۳ نفر در درگیری طرفداران کاندیداهای انتخاباتی در شهرستان شوش خبر داد. سرهنگ سید رحمان موسوی اظهار کرد: تبلیغات انتخاباتی در شهرستان شوش موجب درگیری بین طرفداران دو تن از کاندیداهای انتخابات مجلس در این شهرستان شد که دو طرف درگیری همگی از اعضای یک طایفه بودند. وی افزود: در این برخورد و درگیری که در یکی از محله‌های شهر شوش رخ داد، یک نفر در اثر ضربات چاقو کشته شد و دو نفر نیز زخمی شدند. موسوی گفت: زخمی‌های این حادثه به بیمارستان منتقل شدند و حال عمومی آنان خوب گزارش شده است. معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان عنوان کرد: هم اکنون پلیس منطقه درگیری را تحت مراقبت و کنترل خود قرار داده است و وضعیت در آن منطقه آرام است.
حمله‌ شدید کوچک‌زاده به روحانی
همدلی- مهدی کوچک‌زاده نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی نسبت به اظهارات رئیس‌جمهور درباره رد صلاحیت‌ها واکنش نشان داد و از سخنان روحانی انتقاد کرد. این نماینده مجلس، دیروز و در صحن علنی مجلس گفت: خوب است رئیس جمهور به این سوال پاسخ دهد که تایید صلاحیت ایشان در زمان نمایندگی و حتی ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان با روش قنبرنمایی گزینی و یا زیادبن ابیهایی بوده است یا خیر؟
شوخی «جمهوری اسلامی» با ردصلاحیت‌ها
همدلی- ماجرای رد صلاحیت‌های داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی به عرصه طنز هم کشیده شد و بسیاری از طنزنویسان و حتی کاربران عادی شبکه‌های اجتماعی، این موضوع را سوژه طنزهای خود قرار دادند. روزنامه «جمهوری اسلامی» در شماره دیروز خود نیز در این‌باره نوشت: «این روزها متنی در فضای مجازی دست به دست می‌شود که با توصیه ضرورت کوشا بودن در تربیت فرزندان، در واقع مسئولان را به روش اعتدال در برخورد با موضوع صلاحیت‌ها توصیه می‌کند. متن طنز چنین است: «دختر مرحوم طالقانی، پسر شهید مطهری، پسر شهید اشرفی اصفهانی، نوه امام خمینی، فرزندان هاشمی رفسنجانی، پسر دکتر عارف و ... همگی رد صلاحیت شدند. لطفاً در تربیت فرزندان کوشا باشید!»
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه