روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
18 آذر 1396  |  بین الملل  |  کد خبر: 41159
0
0
مردم به چه فکرمی‌کنند؟
دو روز از روز دانشجو گذشته است و این‌بار ما نمی‌گذاریم بعد از ۱۶ آذر باز هم دانشجو فراموش شود. هرساله روز داشجو همراه است با سخنرانی چهره‌هایی که ما سالی یک‌بار موفق به زیارتشان می‌شویم و تا ۱۶ آذر بعد، نه دیده می‌شوند، نه می‌توان دیدشان. در این میان، دانشجو می‌ماند و مشکلات و چهره متبسم ماموران حراست که نه بی‌احترامی می‌دانند و نه بی‌حرمتی! لذا برای تاکید هرچه بیشتر بر روی مشکلات این قشر، همدلانه، این شماره را به صحبت‌های دانشجویان و مشکلاتشان اختصاص داده است.
رویا آقا بیگلو - دانشجوی تربیت بدنی پیام ‌نور کرج: قرار بود کسانی که موفق به کسب قهرمانی در مسابقات پیام ‌نور شوند، شهریه‌شان را به حسابشان واریز کنند. نه‌تنها هیچ پولی به ما داده نشده، غیبت‌های ما به‌خاطر آمادگی برای مسابقات، بیشتر از حد مجاز شده و احتمال حذف ما وجود دارد. این در حالی است که ما مجاز به غیبت در این شرایط هستیم اما چون هیچ پیگیری از سمت دانشگاه نمی‌شود، مشکلات زیادی برایمان ایجاد شده. علاوه بر این، کلاس‌ها هنوز مجهز به وسایل گرمایشی نیستند و در فصل سرما، از شدت سرما نمی‌توانیم در کلاس بمانیم.
الهه کشاورز - دانشجوی معماری دانشگاه رشت: حراست دانشگاه ما تبدیل به یک معضل شده است. روزهایی که به دانشگاه می‌روم روزم را با دیدن چهره‌های در هم رفته و خشمگین دوستان حراستی شروع می‌کنم که به هر چیزی گیر می‌دهند.
سر کلاس هم به‌جای گوش دادن به درس، باید جزوه بنویسیم و درس‌هایی بخوانیم که هیچ ارتباطی با رشته تحصیلی ما ندارد.
اخبار مرتبط
دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه