روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
24 آبان 1396  |  سیاست  |  کد خبر: 40169
0
0
مسکن مهر سرپل ذهاب ۲ کشته داشت
مدیر روابط عمومی اداره راه و شهرسازی کرمانشاه با بیان اینکه تعداد فوتی‌ها در واحدهای مسکن مهر سرپل ذهاب و کرمانشاه تا کنون دو نفر اعلام شده است، گفت: خوشبختانه هیچ یک از واحدهای مسکن مهر در این منطقه ریزش نداشته و اسکلت‌ها سالم باقی مانده است.
نحوه «رجیستری» گوشی‌های سوغاتی مشخص شد
پس از اجرای طرح ملی رجیستری گوشی‌های تلفن همراه برای مبارزه با قاچاق کالا، شرایطی مطرح شد تا کسانی که اقدام به واردات گوشی های مسافرتی یا در قالب سوغاتی می‌کنند نیز بتوانند گوشی‌هایشان را رجیستر یا به عبارتی در شبکه اپراتورهای تلفن همراه ایران فعال کنند.
تهران منتظر یک زلزله درشت‌گونه است
محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران، با اشاره به اینکه هر ۱۵۰ سال یک بار یک زلزله بالای ۷ ریشتری در تهران رخ می‌دهد، گفت: از آخرین زلزله در تهران ۱۸۵ سال می‌گذرد و تهران منتظر یک زلزله درشت‌گونه است.
«اَپل» هم سریال تلویزیونی می‌سازد
کمپانی اپل از ساخته شدن سریال درامی با بازی جنیفر آنیستون و ریس ویترسپون خبر داد. این سریال قرار است بر پایه زندگی افرادی باشد که در بخش صبحگاهی تلویزیون فعالیت می‌کنند. این سریال به تهیه‌کنندگی استیون اسپیلبرگ خلق می‌شود.
تحویل ۸ هواپیمای ای تی آر جدید به ایران تا ۲ ماه آینده
مدیر شرکت هواپیماسازی ای تی آر خبر داد: ای تی آر بعد از تحویل شش فروند هواپیما به ایران از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون که در چارچوب مجوزهای صادرشده از سوی دولت آمریکا صورت گرفته، قصد دارد تا پایان سال هشت فروند هواپیمای دیگر به این کشور تحویل دهد.
امام جمعه اصفهان: من نگفتم بی‌حجابی سبب بیماری‌های معده و‌ روده می‌شود
«بی‌حجابی سبب بیماری‌های معده و‌ روده می‌شود.» این مطلب را یکی‌دو سال پیش، برخی رسانه‌ها به سیدابوالحسن مهدوی عضو مجلس خبرگان و امام جمعه موقت اصفهان نسبت دادند و وی آن را تکذیب کرد. اخیراً یکی از شبکه‌ها، دوباره آن مطلب را منتشر کرده است.
پیگیر وضعیت معلمان زندانی هستم
بطحایی وزیر آموزش و پرورش درباره آخرین وضعیت معلمان زندانی گفت: پیگیر وضعیت معلمان زندانی و معلمان در تبعید هستم. تلاش‌هایی برای این مساله صورت گرفته و مذاکراتی انجام شده تا بخش‌هایی که قابل عفو و بخشش است در مراجع قضایی صورت بگیرد اما اجازه دهید برای جلوگیری از حاشیه‌سازی توضیحات بیشتری ندهم.
افشای سند محرمانه درباره رابطه عربستان با اسرائیل
روزنامه الاخبار به سند محرمانه‌ای دست یافته که در آن وزیر خارجه عربستان نامه‌ای شامل پیشنهادات و مسائل مربوط به طرح آغاز روابط با اسرائیل را برای محمد بن سلمان فرستاده است.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه