روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
24 فروردین 1396  |  سیاست  |  کد خبر: 29245
0
0
گاف شبکه خبر در گزارش از ستاد انتخابات
همدلی | در حالی که گزارشگر شبکه خبر مشغول گزارش خبر ثبت نام بقایی بود، به ناگهان ارتباطش قطع شد.روز گذشته در حالی که خانم گزارشگر شبکه خبر در ستاد انتخاباتی کشور مشغول گزارش مستقیم بود، پس از ارتباط دوباره از کسی سئوال می کند که « نگم بقایی رو؟» و بلافاصله خبر نامزدی زریبافان را اعلام کرد.
احمدی نژاد اول ثبت نام نکرد
همدلی | گزارش یکی از خبرنگاران حاکی از ان است که محمود احمدی نژاد که روز گذشته به همراه حمید بقایی در ستاد ثبت نام وزارت کشور، حاضر شده بود، پس از ثبت درخواست حمید بقایی به قصد حضور در محل نشست خبری راهی مکان مورد نظر می شود کهپس از چند قدم برمی‌گردد و به قصد ثبت نام روبه روی یکی از مسئولان ثبت نام می نشیند. این موضوع نشان می دهد که ممکن است احمدی نژاد اگرچه مدارک را به همراه خود آورده بود، ولی تا اخرین لحظه قصد خود را علنی نکرده بود و یا تصمیم خود را نگرفته بود.
واکنش های طنز آمیز به ثبت نام ها
همدلی| طبق معمول کاربران شبکه های مجازی به وضعیت عجیب ثبت نام ها در ستاد انتخابات وزارت کشور واکنش نشان دادند. یک نفر در واکنش به ثبت نام همکاران محمود احمدی نژاد در دولت های هشتم و نهم نوشت:«از تیم احمدی نژاد فقط اون دختره که تو زیر زمین خونشون اورانیوم غنی سازی می‌کرد ثبت نام نکرده.»
یه نفر هم نوشت:«چشم امید مردم به شورای نگهبان و رد صلاحیتاشه.». کار بردیگری نیز در واکنش به ثبت نام افراد ی با سن کم و بدون تخصص نوشت:
« پسر١٨ساله اى که براى ثبت نام انتخابات ریاست جمهورى به وزارت کشور رفته بود در پاسخ سوال خبرنگاران گفت ببخشید من زودباید برگردم خونه رام نمیدن.»
آخرین فرزند آیت الله کاشانی هم نامزد شد
دیده بان ایران | سید احمد مصطفوی کاشانی، آخرین فرزند آیت الله کاشانی و نماینده دوره اول و دوم در مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شهرستان نطنز و همچنین برادر کوچکتر سید محمود کاشانی هم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.او استاد دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی و نامزد انتخابات ریاست جمهوری در دوره‌های چهارم و هشتم و رئیس هیئت داوری دعاوی ایران و آمریکا در لاهه هلند در دوره نخست وزیری محمدعلی رجایی هم بوده است.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه