روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
24 اسفند 1395  |  سیاست  |  کد خبر: 28481
0
0
اسحاق جهانگیری:
وقتی می‌گویند دولت مقابل رهبری ایستاده غصه‌دار می‌شوم
معاون اول رئیس جمهور صبح دیروز در همایش ملی مشاوران ایثارگران یکی از رسالت‌های دولت را توجه به امور ایثارگران، خانواده شهدا و جانبازان و آزادگان دانست و گفت: با وجود همه محدودیت‌های مالی در سه سال اخیر رسیدگی به امور این قشر عزیز از اولویت‌های دولت بوده است.
جهانگیری سپس با اشاره به دیدار هفتگی رئیس جمهور با خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران، گفت: رئیس جمهور عزیز از ابتدای مسئولیت، این سیره خوب را بدون وقفه ادامه دادند و پیامشان از این حرکت این است که مسئولان و خادمان کشور دست‌بوس خانواده‌های شهدا و ایثارگران هستند و از آنها برای ادامه راه روحیه بگیرند.
معاون اول رئیس جمهور سپس به برخی چالش‌های مهم پیش روی کشور نظیر بیکاری، محیط زیست، نظام بانکی، بودجه دولت و منابع آب اشاره کرد و گفت: حل این مشکلات بزرگ نیازمند انسجام و عزم ملی است و همه باید در سطوح مختلف کشور در یک جهت برای حل این مسائل قرار بگیریم.
وی تاکید کرد: بهترین ارتباط و تعامل میان رهبر معظم انقلاب و دولت وجود داشته و دارد، گفت: دولت معتقد است جز با عزم ملی و تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری امکانی برای عبور از این چالش‌ها وجود ندارد.
جهانگیری اضافه کرد: برای حل این چالش‌ها برنامه و طرح وجود دارد و نظام مدیریتی کشور برنامه‌های مستحکمی تدبیر کرده که پیش نیاز آن انسجام ملی است.
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه وقتی جایی می‌شنوم که می‌گویند دولت یا رئیس جمهور مقابل فرمان رهبر معظم انقلاب ایستادگی کرده‌اند، به‌عنوان یک انسان غصه‌دار می‌شوم، گفت:  راهی جز انسجام و تبعیت از رهبر معظم انقلاب برای عبور از مشکلات وجود ندارد و همه جریان‌های سیاسی کشور، مسئولین و نیروهای مسلح باید در کنار هم قرار گیرند تا بتوانیم از این معضلات
عبور کنیم.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه