روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
16 آبان 1395  |  سیاست  |  کد خبر: 21592
0
0
سعید طوسی: با صدای آمریکا مصاحبه نکردم
همدلی| سعیدطوسی؛ قاری معروف که در ماه‌های گذشته پیرامون وی در سطح کشور والبته خارج از کشور حرف وحدیث‌هایی مطرح شد و به برخی از اعمال ناشایست متهم شد، چندی پیش در گفت‌وگو با یک رسانه ضدانقلاب – که اتهامات وی را رسانه‌ای کرد و با برخی از شاکیان وی گفت‌وگو کرده بود – گفت‌وگوی کوتاهی داشت و وعده گفت‌وگوی دیگری هم داده بود، که البته انجام نشد. اکنون طوسی می‌گوید که با این رسانه آمریکایی گفت‌وگویی نداشته و آن چه که پخش شد به این علت بود که که گوینده را نمی‌شناخت.
این قاری جنجالی درباره علت سخن نگفتن خود درباره «اصل» ماجرا‌ی اتهامات اخیر گفت: عهد کرده‌ام تا تکلیف پرونده بهتان آنها روشن نشده صبر کنم، فقط به دوستان و قرآنیان می‌گویم والله همه سرتاسر دروغ و جعل است و انشاءالله به همین زودی طراحان این توطئه شنیع رسوا می‌شوند.
به گزارش انصاف نیوز، وی در پاسخ به یک کانال تلگرامی حامیان خودش که پرسیده ماجرای مصاحبه شما با صدای آمریکا چه بود؟، گفت: روز سه شنبه دیدم از یک شماره ناشناس به همراه من زنگ زدند. وقتی برداشتم نشناختم. فامیلش را که گفت؛ تازه فهمیدم کیست. به عقلم نرسید همانجا قطع کنم، باید همین کار را می‌کردم.
وی افزود: بابا خدا می‌داند در عمرم نه ماهواره داشتیم نه با اینترنت خیلی آشنایی دارم. من چه می‌دانستم اینها چه شیطنتی دارند. من تا به حال با رسانه‌های خودمان مثل صدا و سیما و روزنامه‌ها زیاد مصاحبه کرده‌ام، این‌ها زنگ می‌زنند اجازه مصاحبه می‌گیرند، اگر اجازه دادیم پخش می‌کنند و اگر اجازه ندهیم پخش نمی‌کنند. من هم به این آقا گفتم باید مشورت کنم و فعلا مصاحبه نمی‌کنم. تازه به خیال خودم برای اینکه حساب کار دستش بیاید، گفتم تلفنم کنترل می‌شود تا زودتر قطع کند! بعد هم که به دوستان گفتم؛ گفتند اصلا مصاحبه با آن‌ها قانونی نیست. آن وقت موبایلم را خاموش کردم.
طوسی می‌گوید: یکی از دوستانم گفت اگر می‌خواهی بدانی آنها چقدر خبیث و رذل هستند، صبرکن ببین همین قدر هم که حرف زدی پخش می‌کنند و با آن مانور می‌دهند. خوب من نه پدرم سیاست‌مدار بوده نه مادرم! وقتی دیدم با آب و تاب نوشتن: مصاحبه سعید طوسی با صدای فلان؛ فهمیدم به کمترین اصول اخلاقی معتقد نیستند. عجیب اینکه حالا دوست و دشمن می‌گوید چرا با آن‌ها مصاحبه کردی؟! من که راضی نیستم، مخصوصا از کسانی که این حرف‌ها را نشر می‌دهند.
وی همچنین در پاسخ به این سوال که «دوست دارید در پاسخ به این مکر و حیله آن‌ها حرفی بزنید؟»، گفته است: و مکروا و مکرالله والله خیرالماکرین.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه