روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
09 آبان 1395  |  جامعه  |  کد خبر: 21160
0
0
مقدماتی جام جهانی 2018؛
اشکان دژاگه: سوریه حریف آسانی نیست
کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران با وجود صدرنشینی کشورمان در گروه‌ای رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 پس از پیروزی تاثیرگذار برابر کره جنوبی، به هم تیمی‌های خود هشدار داد که تمرکز خود را بر روی بازی بعدی مقابل سوریه بگذارند.
به گزارش تارنمای رسمی‌ای اف سی، تیم ملی فوتبال ایران روز 25 آبان در کوالالامپور پایتخت مالزی به مصاف سوریه می‌رود.
با وجود برتری سه دوره قهرمان آسیا در دیدار مقابل کره جنوبی، سردار آزمون تنها گل این دیدار را به ثمر رساند. تیم ایران پس از چهار برد و با 10 امتیاز و یک امتیاز اختلاف نسبت به ازبکستان صدرنشین گروه‌ای در آخرین مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 است.
اشکان دژاگه که در باشگاه قطری توپ می‌زند، در گفت و گو با تارنمای رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: فکر می‌کنم دو بازی دشوار مقابل ازبکستان و کره جنوبی داشتیم، اما باید مرحله به مرحله فکر کنیم. بازی بعدی مقابل سوریه بازی سختی خواهد است.
دژاگه به علت مصدومیت در دیدار مقابل ازبکستان در تاشکند حضور نداشت.
وی گفت: تیم سوریه حریف آسانی نیست و ما باید تمرکز خود را به بازی بعدی معطوف کنیم و امیدوار باشیم که می‌توانیم همان بازی را که مقابل کره جنوبی به نمایش گذاشتیم، مقابل سوریه هم ارائه کنیم. فکر می‌کنم در موقعیت خوبی قرار داریم ، اما هنوز بازی‌ها و امتیازهای زیادی در پیش داریم.
سوریه از چهار بازی اول خود، فقط یک برد مقابل تیم چین در قعر گروه‌ای تصاحب کرده است.
درصورتی که شاگردان کارلوس کی روش همان آمادگی مقابل کره جنوبی را به نمایش بگذارند، شکست تیم ایران دشوار خواهد بود.
دژاگه درمورد پیروزی در ورزشگاه آزادی گفت: فکر می‌کنم از دقیقه اول تا آخر خوب بازی کردیم. بازی برای کره جنوبی مقابل ایران همیشه دشوار بوده است، چرا که ما همانند یک تیم و منسجم بازی می‌کنیم و این بازی را باز هم مقابل کره نشان دادیم. از کسب سه امتیاز این دیدار خشنود هستیم. وی گفت: تیم ما بازیکنان جوان بسیاری دارد و فقط نیاز به کمی تجربه بیشتر داریم. اما نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم و فکر می‌کنم نسبت به اولین بازی پیشرفت زیادی کرده ایم.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه