روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
15 مهر 1395  |  اقتصاد  |  کد خبر: 19894
0
0
تفاهم نامه بانک آینده با بانک مرکزی
به گزارش پایگاه خبری اخبار بانک به نقل از روابط عمومی بانک آینده، به منظور گسترش همکاری های فی‌مابین، ایجاد هم افزایی لازم، پایه‌ریزی یک اتحاد استراتژیک و در جهت ارزش آفرینی برای مشتریان،سهام‌داران، کارکنان و مجموعه ذینفعان، تفاهم نامه‌ای با موضوعاتی نظیر موارد ذیل، در چارچوب ضوابط و مقررات جاری، در روز شنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ به امضای مدیران عامل دو نهاد‌‌ رسید: همکاری مشترک در زمینه‌های مختلف بانکی، مالی، سرمایه‌گذاری و سایر حوزه‌های مورد توافق دو طرف.
ارائه خدمات بانکی مورد نیاز صندوق، کارکنان، بازنشستگان و نهادهای وابسته به آن، با رعایت قوانین ومقررات ابلاغی توسط بانک مرکزی ج.ا.ایران.
همکاری لازم با صندوق درخصوص تامین مالی صاحبان کسب و کارهای طرف قرارداد صندوق.
مدیریت منابع صندوق در قالب کاربرد رویکردها و محصولات مختلف بانکی و بازار سرمایه.
ارائه انواع ضمانت‌نامه‌ها و عرضه خدمات بانکداری الکترونیکی به صندوق از جمله: افتتاح حساب برای اعضا در محل از طریق شعبه مجازی، پیاده‌سازی طرح پیشخوان مجازی، ارائه کارت نقدی، بن کارت، ارائه درگاه اینترنتی، نصب دستگاه خودپرداز و چک پذیر، طرح خدمت، شخصی سازی محصولات به صورت ویژه برای صندوق و سایر خدمات بانکداری الکترونیکی.
ارائه مشاوره و خدمات صندوق به بانک و شرکت های وابسته، در حوزه تبلیغات و رسانه، زمینه های کسب و کار و بررسی طرح های فنی مرتبط با زمینه های کاری.
همکاری در طرح های توسعه ای و نوآورانه صندوق.
تامین مالی و ارائه خدمات اعتباری و بیمه ای و سایر خدمات مشترک قابل تعریف.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه