روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
28 شهریور 1395  |  گردشگری  |  کد خبر: 18805
0
0
نگرانی رژیم صهیونیستی از تونل های حماس در جنگ آینده
 روزنامه عبری معاریو نوشت: جنبش مقاومت اسلامی (حماس) از طریق ده‌ها تونل به شهرک‌های یهودی نشین (صهیونیست نشین) حمله خواهد کرد و اسرائیل نسبت به این تونل‌ها نگرانی دارد.
پایگاه خبری فلسطین الان به نقل از این روزنامه صهیونیستی نوشت: ارتش رژیم صهیونیستی در جنگ آینده با جنبش حماس ده هزار شهرک‌نشین صهیونیست در اطراف باریکه غزه را به پناهگاه های موجود در 4 کیلومتری فلسطین اشغالی (سرزمین های 1948) انتقال خواهد داد.
براساس این گزارش، هدف رژیم صهیونیستی از این اقدام حفظ امنیت شهرک نشینان صهیونیست است، زیرا مبارزان حماس از طریق ده ها تونل به داخل این شهرک ها نفوذ کرده و در تلاش برای قتل و یا اسارت شهرک نشینان صهیونیست و مبادله آنان با اسرای فلسطینی خواهند بود.
این روزنامه افزود که رژیم صهیونیستی روز سه‌شنبه تمریناتی را در رابطه با تخلیه فوری شهرک‌های صهیونیست نشین انجام خواهد داد و به همین منظور ساعت 11 صبح و 7 عصر آژیرهای خطر به صدا در خواهند آمد.
همچنین شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که نیروهای ذخیره ارتش نیز در این تمرینات شرکت می کنند و از طریق تلفن همراه به آن ها ابلاغ می شود که باید به کدام جهت حرکت کنند.حفر تونل ها یکی از شیوه‌های مبارزاتی گروه های مقاومت فلسطین در نوار غزه به ویژه گردان های عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) است. ده ها نفر از رزمندگان فلسطینی تاکنون در تونل های مقاومت در هنگام حفر و تجهیز آنها برای مقابله با حملات رژیم صهیونیستی شهید شده اند.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه